Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Príslušenstvo pre lampy uv

Existuje 4 produktov.

Zobraziť 1-4 of 4 položiek

Aktívne filtre

Jednoduché žiarivky sú stále veľmi bežnými zdrojmi svetla pre akváriá a iné účely osvetlenia. Vždy ich nájdeme na pultoch obchodov alebo na internete. Sú rozdelené do mnohých typov a typov na základe funkcie, tvaru a použitia. Žiarivka, bežne známa ako neónka, je svetelný zdroj, ktorý žiari z plynu uzavretého v sklenenej trubici. Zapnú sa po pripojení žiarivky k napájaciemu zdroju. Výboj elektródy z volfrámového drôtu umiestnenej vo vnútri trubice dáva žeravý efekt. Žiarivky by sa mali nazývať tradičné svetelné zdroje na základe fluorescencie plynu v nich zachyteného. Vo všeobecnosti je to aj označenie LED trubice, ktorej žiaričom je prisvetľovacia dióda. Nazývajú sa LED žiarivky kvôli podobnosti (tvar, základňa) s tradičnými žiarivkami a nie kvôli spôsobu, akým fungujú.

Príslušenstvo k lampám UV

Príslušenstvo k UV lampám je vyrobené z odolných materiálov, aby bola zabezpečená dlhodobá použiteľnosť a odolnosť výsledného produktu. Produkty odskúšané odborníkmi ponúkajú nové možnosti dezinfekcie v kombinácii s lampami. Príslušenstvo spĺňa požadované kvalitatívne a bezpečnostné štandardy, vďaka čomu je možné ich bezpečne používať v nemocniciach, klinikách a iných zdravotníckych zariadeniach. Nevyhnutné pri použití germicídnych lámp a upratovaní kancelárií, verejných budov, dielní, reštaurácií a hotelových izieb. Svietidlo s doplnkovým príslušenstvom je vhodné na použitie vo všetkých miestnostiach a budovách, kde sa hromadia plesne, baktérie, roztoče a vírusy. Príslušenstvo pre UV lampy sú zariadenia, ktoré sa veľmi pohodlne používajú. Vďaka nim je používanie svietidla bezpečné a pohodlné. Produkty sú plne kompatibilné s rôznymi modelmi lámp a vzťahuje sa na ne dlhodobá záruka.

Príslušenstvo k lampám UV – aké to je?

Príslušenstvo pre UV lampy obsahuje filtre pre rôzne série UV-C lámp. Produkty sa vyznačujú vysokými štandardmi čistoty vzduchu a vysokou účinnosťou čistenia. Súčasťou príslušenstva UV lampy je aj pevná konzola pre stabilnú montáž lampy na stenu. Tento typ príslušenstva umožňuje jednoduchú inštaláciu zariadenia pomocou priložených montážnych skrutiek. Sortiment príslušenstva dopĺňajú profesionálne ochranné sklá vyrobené z polykarbonátu. Praktické UV-C okuliare blokujú 99,9% UV žiarenia. Špeciálny dizajn bočných šošoviek poskytuje vynikajúcu ochranu zraku. Vďaka 4-stupňovému nastaveniu dĺžky si okuliare optimálne nastavíte pre lepší zrakový komfort. Sú vyrobené z odolných materiálov, aby sa zabránilo poškodeniu náhodným pádom.