Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Mantova

Ups! Stánka nebola nájdená.

Bodové úchyty skla

O tom, ako efektne vyzerá úprava miestnosti sklenenými prvkami, netreba nikoho presviedčať. Vďaka technológii sklenených bodových úchytov je možné dosiahnuť veľkolepé efekty. Použitie skleneného bodového uchytenia z materiálov ako: nehrdzavejúca oceľ alebo mosadz zaručuje nielen bezproblémovú montáž, ale aj osvedčené upevnenie. Krásne úchyty na mieru sú ideálne pre veľké podniky, malé podniky alebo individuálnych používateľov.

Kombinácia kovových prvkov a skla nie je len dizajnom, ale je aj zárukou bezpečnosti montáže. Sklenené bodové úchyty sa používajú pri montáži zábradlí, stien a dverí. Vďaka použitým materiálom je možné upevňovacie prvky použiť vo vnútri aj mimo budov. Sú úplne odolné voči poveternostným vplyvom. Sú prispôsobené dlhodobej použiteľnosti, často dlhé roky, pri zachovaní ich estetických a funkčných hodnôt. Malo by sa pamätať na to, že správne zvolené uchytenia sklenených bodov zaisťujú konštrukciu a zaručujú jej stabilitu.

Bodové úchyty na sklo

Profesionálne bodové úchyty na sklo sú charakteristické pevnosťou a odolnosťou. Zaisťujú bezpečnosť, pričom spĺňajú všetky normy a požiadavky. Široká ponuka bodových úchytov na sklo splní všetky požiadavky najnáročnejších zákazníkov po estetickej aj funkčnej stránke. Medzi bohatým sortimentom z najlepších materiálov - nehrdzavejúca oceľ v mnohých variantoch a mosadz - nájdete: spojky dvoch skiel, nástavce na zábradlia, spojky sklo-sklo, spojky stena-sklo, spojky štyroch skiel. Pokiaľ ide o farbu, nájdete tu brúsenú nerezovú oceľ SSS a PSS, ako aj lesklý chróm a zlato. Dôležitá je aj hrúbka skla a nastavenie uhla od 90 do 180 stupňov.

Upevnenie skla

Sklo je vždy pripevnené k nosnej konštrukcii, výsledkom čoho je atraktívny vzhľad priestoru poskytujúci panoramatický priestor. Sklo sa používa na vytvorenie deliacich a mobilných stien, čo umožňuje maximálny prístup prirodzeného svetla. Vďaka použitému osvetleniu sa priestor danej miestnosti opticky zväčší. Typy upevnenia na sklo zahŕňajú priechodné a slepé spoje. Vďaka modernému spôsobu uchytenia skiel je možné miestnosti ľubovoľne kombinovať a deliť.