Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk
Nezvyčajné usporiadanie kúpeľne - môžete si vyrobiť sprchovací kút?
Kúpeľňa, táto jedinečná zóna pohodlia vo vašej domácnosti, si zaslúži trochu kreativity. Koniec koncov, toto je miestnosť, kde začíname a končíme náš deň. Prečo teda neskúsiť niečo inovatívne, ako napríklad modernú sprchu? Dozviete sa niekoľko nápadov, ako dosiahnuť efekt veľkolepého usporiadania nevšednej kúpeľne, ktorá poskytne nielen funkčnosť, ale poteší aj vaše zmysly.
Read More
Sprchový kút vo výklenku kúpeľne - ako to vyrobiť?
Šarm, funkčnosť a pohodlie - to sú slová, ktoré budú definovať sprchu vo výklenku. Ide o čoraz obľúbenejšie riešenie, ktoré nielen optimalizuje priestor, ale dodá každej kúpeľni štýl. Povieme vám, ako ho vytvoriť a nakonfigurovať.
Read More
Prečo sa oplatí u nás objednať strihanie skla na mieru?
Si sa niekedy premýšľal o tom, ako si vybrať najlepšie miesto na objednanie skla na mieru? V centre skla Krystal vieme, ako dôležité je spokojnosť našich zákazníkov, preto ponúkame služby najvyššej kvality. Zistite dôvody, prečo sa oplatí zvoliť naše služby.
Read More
Plánujete moderné sklenené dvere v dome? Vyberte si kvalitné tesnenia.
Sklené dvere sú skvelým spôsobom, ako do vášho interiéru vniesť modernosť a štýl. Avšak pre nádherný vzhľad a dlhotrvajúcu funkčnosť je dôležité venovať pozornosť kľúčovému prvku montáže - tesneniu. Prečo sú správne tesnenia také dôležité a prečo výber má rozhodujúci význam pre spokojnosť so sklenenými dverami?
Read More
Rýchla a bezpečná montáž skla s prísavkou KAPPEL DSKZ2
Inštalácia skla môže byť výzvou. O to viac, ak ide o veľkoformátové sklenené tabule a následne obrovskú hmotnosť. Preto sa prísavky na sklo stále viac využívajú v priemyselných halách alebo na staveniskách. Tie najlepšie dokážu uniesť veľkú váhu a dobre fungujú za každého počasia. Majú tiež pozitívny vplyv na čas práce a bezpečnosť pri montáži.
Read More
Grafika na skle – prečo je to skvelé riešenie do kuchyne?
Krásna výzdoba našej kuchyne je niečo, na čom záleží snáď každej gazdinke a hostiteľovi. Niekedy modernejšia, inokedy odkazujúca viac na retro štýl, robí z kuchyne srdce domu. Kým naozaj dlhú dobu sme sa väčšinou rozhodovali pre rôzne druhy kuchynských obkladov, v súčasnosti je rovnako dominantným trendom grafika na skle. Prečo stále viac ľudí volí toto riešenie?
Read More
Showing 1 to 6 of 14 (1 Pages)