Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk
Kedy by sa mali sprchové kúty vymeniť za nové? Odporúčame
Neoddeliteľnou súčasťou každej sprchy je pocit slobody a pohodlia, ktorý poskytuje dobre utesnený sprchový kút. Avšak aj to najodolnejšie tesnenie sprchy alebo sprchového kúta je potrebné časom vymeniť. Otázka znie - ako zistíte, kedy tento okamih nastal? Prečítajte si naše tipy a návrhy, ako udržať vodotesnosť sprchového kúta a kedy je čas zvážiť výmenu tesnenia sprchového kúta.
Prečítajte si viac
Na čo sa zamerať pri výbere noža na sklo?
Kaleidoskop - toľko farieb, foriem a vzorov, koľko je druhov skla. Taká je výzva, keď chceme túto nádhernú hmotu presne a precízne rezať. Detailná znalosť nástrojov je nevyhnutná. Premýšľate, ktoré nože na sklo si vybrať? Prečítajte si aspekty, ktoré vám pri tomto výbere pomôžu trafiť do čierneho.
Prečítajte si viac
Môžu prísavky na sklo poškodiť steny sprchového kúta?
Vydajte sa na cestu čarovným svetom bytových doplnkov a ich vplyvu na náš každodenný život. Je slovo magický príliš silné? V každom prípade prenikneme do hlbín bežného, každodenného predmetu - sklenených prísaviek - a zistíme, či môžu predstavovať hrozbu pre steny sprchového kúta.
Prečítajte si viac
Prasknuté sklo v sprchovom kúte? Vyskúšajte UV lepidlo
Všimli ste si niekedy na povrchu sprchového kúta malú prasklinu, ktorá sa ako tichý votrelec začala vyvíjať z nevinného škrabanca? Je to dôvod na znepokojenie, alebo by sme mali hľadať alternatívy opravy? Tu prichádza na rad hrdina nášho príbehu - UV lepidlo.
Prečítajte si viac
Čím rezať sklo do sprchy? Nôž vs. píla
Svet sprchového skla skrýva mnoho tajomstiev. Jeho čistota, priehľadnosť, odolnosť voči vlhkosti a jednoduché čistenie z neho robia základný prvok moderných kúpeľní. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, ako presne sa takéto sklo brúsi, aby dokonale sedelo? Používa sa nôž, píla alebo niečo iné? Práve tieto otázky sa dnes pokúsime objasniť.
Prečítajte si viac
Ako si mám vybrať tesnenie pre svoj sprchový kút? Odborné rady
Pokoj a ticho, chvíľa oddychu po náročnom dni - to pre nás predstavuje sprchový kút, miesto, ktoré by malo byť naším útočiskom. Prvok, ktorý ho udržiava v takomto stave, je dobre zvolené tesnenie sprchových dverí. Ako si ho však vybrať? Dáme vám niekoľko praktických tipov.
Prečítajte si viac
Zobrazenie 1 až 6 z 20 (1 Stránky)