Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk
Akú hrúbku by malo mať sklo sprchového kúta?
Výrobcovia sprchových kútov ponúkajú sklo s hrúbkou od 3 do 10 milimetrov. Je samozrejmé, že čím väčšia hrúbka, tým vyššia odolnosť skla. Znamená to, že čím tenšie sklo si vyberiete, tým viac riskujete, ale aj možno ušetríte? Existujú určité pravidlá, ktorými by ste sa mali riadiť pri výbere skla do sprchového kúta? Poradíme vám!
Prečítajte si viac
Obyčajné alebo tvrdené? Vyberáme sklo do kuchyne!
Sklo v kuchyni je dobrou alternatívou k tradičnému obkladu. Ide o estetické, univerzálne a funkčné riešenie. Aké sklo si vybrať do kuchyne – obyčajné alebo kalené a prečo?
Prečítajte si viac
Je sklenené zábradlie ideálnym riešením pre moderný interiér?
Sklenené zábradlia sú dobrou alternatívou k ich dreveným a kovovým náprotivkom. Sklo sa výborne hodí k nábytku v modernom štýle, ale aj do klasických, rustikálnych a provensálskych interiérov. Teraz, keď už viete, že sklenené zábradlie je dokonalým riešením pre moderný interiér, je čas zistiť prečo!
Prečítajte si viac
Príslušenstvo, ktoré by malo byť v dielni každého profesionálneho sklára
Presklené zábradlia, dvere, prístrešky a steny sú skutočným dizajnovým hitom aktuálnej sezóny. Sklárski umelci majú plné ruky práce. Práca so sklom si vyžaduje nielen veľa skúseností a zručností, ale predovšetkým dobre pripravený súbor nástrojov a materiálov. Tie umožnia presné rezy a výrazne minimalizujú prípadné straty. Pozrite sa, čo musíte mať vo svojej profesionálnej sklárni!
Prečítajte si viac
Sklo ako dokonalý materiál na vytváranie efektných, ale aj praktických aranžmánov interiérov
Sklo je materiál, ktorý dodáva interiéru úžasný vzhľad a charakter. Mnohí poprední interiéroví dizajnéri si sklo pochvaľujú nielen za vzhľad, ale aj za technické vlastnosti tohto materiálu. Voľba skla je čoraz viac ideálnym riešením ako pri usporiadaní kancelárskych priestorov, tak aj moderných bytov a apartmánov. Poďme analyzovať najdôležitejšie výhody použitia skla v interiérovom dizajne.
Prečítajte si viac
Posuvno-skladané a harmonikové systémy – prečo sú čoraz obľúbenejšie?
Krásna záhrada alebo nádherný výhľad z okna sú veci, s ktorými sa neradi lúčime. Namiesto toho vieme dom zariadiť tak, aby sme si krásu prírody užívali po celý rok, bez ohľadu na chlad či vlhkosť. Dnešné terasové systémy umožňujú vytvárať zasklenie, ktoré nám zabezpečuje neustály kontakt s prírodou za oknom a zároveň umožňuje maximálne množstvo svetla vo vnútri. Vďaka nim sa budeme celý rok cítiť ako v záhrade.
Prečítajte si viac
  • 1
  • 2
Zobrazenie 1 až 6 z 8 (1 Stránky)