Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 78,00 €

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

PRE HRÚBKU

PRE HRÚBKU

Kategórie

Kategórie

Bodove úchyty

Existuje 127 produktov.

Zobraziť 1-15 of 127 položiek

Aktívne filtre

B0746000 - Bodový úchyt

250 € Cena bez DPH
(5/5) z 4
EG5010 - Bodový úchyt

542 € Cena bez DPH
(5/5) z 3
FQSSS - Bodový úchyt

942 € Cena bez DPH
(5/5) z 1

Sklenené konštrukcie sú efektným a zároveň minimalistickým aranžérskym prvkom, ktorý sa teší čoraz väčšej obľube a s nadšením nachádza uplatnenie v súkromných domoch, kancelárskych budovách či verejných priestoroch. Čo by mal mať úchyt na sklo, aby sa zabezpečilo jeho bezpečné používanie? Kedy a prečo sa oplatí zvoliť inštaláciu takýchto prvkov? Poradíme Vám!

Úchyt na sklo – čím by mal byť charakteristický?

Efektívna montáž skleneného zábradlia si vyžaduje použitie vhodne zvolených doplnkových prvkov, ako je úchyt na sklo, ktorý umožňuje bezpečnú montáž skla a zabezpečenie jeho stabilizácie v požadovanej polohe. Prítomnosť úchytov na sklo tiež chráni sklo pred pošmyknutím alebo odlomením, čo sa premieta do bezpečnej a estetickej konštrukcie. Aby však úchyt na sklo dobre plnil svoju úlohu, oplatí sa dbať nielen na estetiku použitých prvkov, ale aj na pevnú konštrukciu a použité konštrukčné materiály, z ktorých sú úchyty na sklo vyrobené. Vysoké technické parametre držiakov na sklo zaručujú bezpečnosť a umožňujú Vám vychutnať si dlhodobú životnosť výrobku.

Úchyt na sklo z nehrdzavejúcej ocele – prečo sa oplatí?

Sklenený úchyt alebo sklenený bodový úchyt je jedným z hlavných bezpečnostných prvkov, ktorý sa používa na zaistenie zodpovedajúcej úrovne bezpečnosti pri montáži zábradlí a iných typov sklenených konštrukcií. Úchyty vyrobené z osvedčených a spoľahlivých materiálov, ako je prvotriedna nehrdzavejúca oceľ, sú prvky, ktoré Vám umožňujú poskytnúť množstvo výhod. Medzi najdôležitejšie výhody úchytov na sklo z nehrdzavejúcej ocele patrí bezpečnosť pri používaní.

Časti ako sú úchyty na sklo sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sú bezpečné pre užívateľov. Nevydávajú žiadne škodlivé výpary a ich zloženie neobsahuje toxické látky, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvňovať zdravie.

Oceľové úchyty na sklo sú odolné voči deformácii a mechanickému nárazu, vďaka čomu si dlho zachovávajú svoj pôvodný tvar. Správna montáž úchytov z nehrdzavejúcej ocele znamená, že môžu byť prevádzkované mnoho rokov.

Správne prispôsobenie úchytov na sklo sa premieta do solídnej odolnosti zábradlia, ktoré nie je vystavené vysúvaniu alebo rozbitiu skla.

Oceľové výrobky vyzerajú mimoriadne esteticky a dobre sa spájajú so sklom. Preto sú nerezové úchyty ako stvorené na výrobu efektných zábradlí. Výrobky z nehrdzavejúcej ocele sa veľmi ľahko čistia.

Kedy použiť úchyt do skla?

Úchyty na sklo dostupné na trhu sú univerzálnym riešením, ktoré spája estetický vzhľad, funkčnosť a bezpečnosť. Sú ideálne pre mnoho priestorov a používajú sa vo veľkom meradle v mnohých aplikáciách. Úchyt na sklo sa dá úspešne použiť v klasickom aj modernom aranžmáne. Navyše, ak sa k nim pripevní zabrádlie, môže sa používať dlhodobo, bez ohľadu na zmeny štýlu a usporiadania daného priestoru.