Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 310,00 €

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

PRE HRÚBKU

PRE HRÚBKU

Madlá

Existuje 158 produktov.

Zobraziť 1-15 of 158 položiek

Aktívne filtre

TGKH16-25 PC - Madlo do dverí

1533 € Cena bez DPH
(4,5/5) z 2
TGKH16-25 SC - Madlo do dverí

1533 € Cena bez DPH
(5/5) z 1

Pri zariaďovaní súčasných priestorov sa často využívajú vizuálne atraktívne a praktické materiály, ako je sklo, ktoré umožňujú efektívne dotvorenie rôznych typov priestorov. Jedným z najvyberanejších prvkov z tohto materiálu sú sklenené dvere, ktoré Vám umožnia dodať moderný vzhľad. Kde sa používajú sklenené dvere? Ako si vybrať sklenené madlá, úchyty a kovanie? Odpovede na Vaše otázky nájdete v článku, ktorý sme pripravili!

Sklenené dvere – kde sa využívajú?

Sklo je mimoriadne univerzálny prvok interiérového dizajnu, ktorého použitím vzniká mnoho typov štruktúr, ktoré interiéru dodajú elegantný vzhľad, ako aj priestor a otvorenosť. Sklo sa používa pri výrobe sklenených dverí, ktoré sa používajú pri vytváraní mnohých moderných priestorov - sklenené dvere umožňujú efektívne dotvorenie domov, kancelárií a verejných priestorov.

Výber kovania, úchytov a madiel do sklenených dverí – čo si všímať?

Pri rozhodovaní o inštalácii sklenených dverí do priestoru vášho domova, kancelárie alebo iného miesta sa oplatí postarať sa o ich správnu inštaláciu a vybavenie všetkými potrebnými prvkami. Kľúčom k dodaniu elegancie a prestíže interiéru, ako aj k zvýšeniu bezpečnosti pri používaní dverí, je zamerať sa na špecializované sklenené kovania a prvky ako kľučka na sklenené dvere alebo úchyt na sklenené dvere. Pri siahnutí po tomto type produktov sa oplatí venovať pozornosť niekoľkým dôležitým faktorom ovplyvňujúcim ich funkčnosť a bezpečnosť prevádzky. Pred nákupom sa oplatí dodržiavať nasledujúce tipy:

  • kompilácia vizuálne zodpovedajúcich prvkov,
  • prispôsobenie kovania a pántov danej aplikácii,
  • výber odolného a pevného príslušenstva,
  • zameranie sa na kvalitné materiály zabezpečujúce dlhodobú prevádzku.

Sklo a oceľ, čiže nadčasové spojenie v architektúre

Prispôsobenie doplnkov k skleneným dverám je kľúčovou otázkou, ktorá ovplyvní následnú bezpečnosť a funkčnosť celej konštrukcie počas jej prevádzky. Jedným z najlepších riešení, ktoré si veľa ľudí vyberie, je kombinácia sklenených dverí s oceľovými dokončovacími prvkami, ako sú závesy, kľučky alebo sklenené kovania z nehrdzavejúcej ocele. Kvalitné nerezové prvky sa výborne hodia ako povrchová úprava moderných dverí - umožňujú umocniť dojem elegancie a profesionality v danom interiéri. A čo viac, prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou voči poškodeniu a škodlivým vonkajším faktorom.

Madlá - Sklo.sk