Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 60,00 €

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

PRE HRÚBKU

PRE HRÚBKU

Úchytky na sklo

Existuje 42 produktov.

Zobraziť 1-15 of 42 položiek

Aktívne filtre

NLO-PS-2714A-1 - Úchytka

917 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
AJ04A - 14CP - Plochá hlava...

542 € Cena bez DPH
(5/5) z 1

Obávate sa toho, že Vaša sklenená polička neudrží príslušnú hmotnosť? Desí Vás vidina rozbitého skla, neporiadku a vypadávajúcich skrutiek? V každom prípade sa nemusíte obávať! Naša ponuka zahŕňa široký výber úchytiek rôznych tvarov a štruktúr. Vďaka rozmanitosti, ktorú naša stránka ponúka, si môžete vybrať úchytku, ktorá splní všetky Vaše požiadavky. Výber držiakov sklenených políc možno rozdeliť na niekoľko faktorov ako sú životnosť, spôsob montáže alebo vizuálny efekt. Nemusíte sa obávať životnosti! Naše úchytky sú jediné na trhu, ktoré spĺňajú všetky požiadavky zákazníkov!

Profesionálne prísavky na okná – čo nájdete v našej ponuke?

Verte mi, naozaj je si z čoho vyberať! V ponuke nájdete úchyty okrúhle, trojuholnikové, alebo obdĺžníkové. Ako jedni z mála na trhu, máme možnosť výber farby úchytov medzi striebornou, zlatou, alebo aj klasickou, nadčasovou čiernou. Nezabúdajte tiež na to, že dbáme o každý detail – vďaka našej širokej ponuke si môžete vyberať aký dizajn úchytu chcete! Saténový, hlboko matný, alebo lesklý? Splníme všetky vaše sny a urobíme vašu kúpeľňu jedinečnou, funkčnou a módnou. Verte tým, ktorí sa v tom vyznajú. Dovoľte nám premeniť vašu vizuálnu fantáziu na realitu!

Prísavka na sklo – odolnosť a spoľahlivosť

Už roky sa staráme o to, aby sme splnili očakávania zákazníkov. Naším mottom je funkčnosť a devízou odolnosť. Spoľahlivé rukoväte sú vyrobené zo špeciálnych materiálov, ktoré nepoškodí čas ani vlhkosť. Pamätajte, že Vaše požiadavky nás inšpirujú k vytváraniu nových produktov! Sme priekopníkom vo vytváraní sklenených úchytiek. Náš široký výber umožňuje mnoho riešení prispôsobených Vašim požiadavkám. Ak si nie ste istí, čo si vybrať, použite chat s odborníkom v pravom dolnom rohu našej webovej stránky. Poradca vám pomôže urobiť rozhodnutie, ktoré zmení tvár Vašej kúpeľne na funkčný a krásny priestor.

Vďaka použitiu špeciálnych skrutiek naše úchytky umožnia stabilné a dlhodobé používanie sklenenej police. Nemusíte sa viac obávať o svoje veci! Naše riešenia Vám umožnia znášať váhu spôsobom, ktorý neovplyvní opotrebovanie úchytov. Toto je jediné miesto, kde nájdete takú širokú ponuku! Neváhajte, dôverujte vášni, skúsenostiam a tradíciám, ktoré charakterizujú našu spoločnosť. Tu nájdete to, čo hľadáte.