Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

PARTNERSKÁ ZÓNA B2B

Obchodným partnerom poskytujeme zľavy, ktoré spĺňajú ich potreby a finančné možnosti. Zákazníci tak získajú výnimočnú kvalitu za prijateľnú cenu.

Kontaktujte nás

voliteľné

Veľkoobchod so sklom

Vysokú kvalitu spracovania a konečný výsledok našich výrobkov ovplyvňuje vhodne vybavený strojový park a profesionálny prístup našich skúsených zamestnancov, ktorí u nás pracujú už roky a dokážu využiť zverený technologický potenciál. Táto synergia strojov a ľudí sa rokmi osvedčila, prináša vynikajúcu kvalitu a zabezpečuje, že zákazníci, ktorí si raz kúpili naše výrobky, sa k nám vracajú po ďalšie.

Sklo môže byť číre alebo farebné, vyrobené na mieru, prispôsobené potrebám zákazníka. Používa sa na výzdobu interiérov a dizajn firiem, bytov a domov. Naše sklo je jedinečné, pevné, tvrdené a má aj dekoratívne vlastnosti, vyzerá naozaj skvele. Náš veľkoobchod so sklom zaručuje kvalitu a výnimočné výrobky.

Prihláste sa do zóny B2B

Veľkoobchod so sklom - široký sortiment výrobkov

Náš veľkoobchod so sklom ponúka množstvo zaujímavých výrobkov, ktoré nájdete v našom obchode. Ponúkame sklo, ako aj komponenty pre sprchové kúty, kovania pre sklo, bezrámové konštrukcie, zábradlia, posuvné systémy a mnoho ďalších produktov súvisiacich so sklárskym priemyslom. Môžete využiť našu pomoc a podporu, prezerať si sortiment a klásť otázky. Naši odborníci vám radi rozptýlia vaše pochybnosti, poradia a navrhnú to najlepšie riešenie.

Poradenstvo a podpora

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejších produktov. Máme totiž dlhoročné skúsenosti a rozsiahle znalosti o výrobe a spracovaní skla. To všetko nám umožňuje pracovať tak, aby boli ciele spoločnosti a potreby zákazníkov dobre prepojené. Veľkoobchod so sklom je činnosť, ktorú vykonávame už roky a robíme ju s plným nasadením.

Značka Sklo.sk je známa, oceňovaná a dokonale prispôsobená potrebám zákazníkov. Investícia do tabuľového skla je nákupom, ktorý vydrží dlhé roky, pretože výrobky sa príliš rýchlo neznehodnocujú ani nepoškodzujú. Kvalitné sklo je presne to, čo zákazníci potrebujú, aby sa mohli starať o svoj interiér.

B2B ZÓNA PRE PARTNEROV

Máte záujem o špičkové sklo? Zaregistrujte sa v našej B2B zóne, kontaktujte nás cez formulár a nakupujte výrobky za ešte nižšie ceny.