Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 179,00 €

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

PRE HRÚBKU

PRE HRÚBKU

Kategórie

Kategórie

Závesy, zámky a kľučky

Existuje 287 produktov.

Zobraziť 1-15 of 287 položiek

Aktívne filtre

TGH31 AX - Záves

2975 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
TGCR312 NABL - Záves

4742 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
TGAH901OS SSS - Záves

8433 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
TGLH06-OS SSS - Kľučka

3625 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
TGL15S SSS - Zámok

4850 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
TGL15SNH SSS - Zámok

4592 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
TGL35SNH PSS - Zámok

4992 € Cena bez DPH
(4/5) z 1

Pri navrhovaní svojho bytu, alebo kancelárie, často rozmýšlame aké dvere vybrať. To isté sa týka kúpeľne. Vaňa, alebo sprchový kút so sklenenými dverami? Naša firma Vám pomôže. Nájdete u nás všetko čo potrebuje k sklenený dverám rôzneho typu. Pri zariaďovaní bytu či kancelárie, sa často pýtame, aké dvere zvoliť. Potrebujete zámky, závesy k skleneným dverám, alebo kľučky k dverám sprchového kútu? Pozrite si našu stránku. Zaoberáme sa predajom týchto častí v maloobchodnom, aj veľkoobchodnom množstve.

Výhody použitia sklenených dverí

Použitie sklenených dverí v miestnostiach zlepšuje predovšetkým ich vzhľad. Moderné usporiadanie izieb vyžaduje použitie sklenených dverí v nich. Dvere veľmi často plnia len separačnú alebo zvukovo izolačnú funkciu. Vďaka použitiu sklenených dverí profitujú miestnosti z ich optického zväčšenia, čo dáva skleneným dverám zásadnú výhodu oproti iným typom dverí.

Oplatia sa sklenené dvere?

Použitie sklenených dverí doma alebo aj v kancelárii je veľmi dobrý nápad. Dodajú každej miestnosti nielen dizajnový vzhľad, ale poskytnú aj lepšie osvetlenie. Vzhľadom na sklenené dvere v sprchovom kúte si nemožno nevšimnúť ich výhody. V prvom rade jednoduchosť čistenia. Sklo na rozdiel od plastov toľko neabsorbuje nečistoty. Jednoduchosť čistenia sklenených dverí je ich jedinečnou výhodou. Vzhľadom na vzhľad a funkčnosť miestností by ste mali investovať do sklenených dverí a doplnkov k nim.

Príslušenstvo k skleneným dverám

Nájdete tu širokú ponuku produktov, ktoré pomôžu pri vnútorných a vonkajších dverách, ako aj dverách do sprchového kúta. Materiály, z ktorých sú vyrobené naše pánty, zámky alebo klučky pre sprchové kúty, sú vyberané z veľmi odolných kovov ako je oceľ alebo hliník. Nami vyrábané pánty a zámky sa hodia rovnako na dvere, ale sú tiež perfektné pánty do skríň a vitrín. Máme špecializované pánty na sklenené dvere, ktoré sú navrhnuté tak, aby vydržali väčšiu váhu ako iné pánty na trhu. Pánty v našom sortimente sú mimoriadne odolné, takže si môžete byť istí, že vám budú slúžiť dlhé roky.

Okrem pántov nájdete v našej ponuke aj zámky. Používajú sa vo vnútorných aj vonkajších dverách, ale nielen tam. Môžete ich použiť aj na sklenené steny. Ponúkame široký sortiment zámkov na dvere aj výklady. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, takže sú maximálne bezpečné a vyzerajú mimoriadne pekne.

Ak hľadáte kľučky na sprchový kút, tiež ste tu správne. Ponúkame odolné, elegantné a ľahko inštalovateľné kľučky na dvere sprchových kútov.

Pozrite si našu webovú stránku alebo kontaktujte našich technických odborníkov, aby ste sa dozvedeli viac o našej ponuke. Garantujeme Vám, že naši odborníci Vám odborne poradia, ktoré pánty a aké kľučky na dvere budú pre Vás dokonalým riešením. Pozrite si našu stránku!