Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Sprchové kúty

Existuje 1139 produktov.

Zobraziť 1-15 of 1139 položiek

Aktívne filtre

GX990.1SC - Záves - sklo -...

3433 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
GX990.1OSPC - Záves pre...

3433 € Cena bez DPH
(4,5/5) z 2
GX990.2PC - Záves pre sklo...

5533 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
GX990.4PC - Záves pre sklo...

6108 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
GX990.4SC - Záves pre sklo...

6267 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
PC401 PC - Úchyt sklo - stena

1292 € Cena bez DPH
(5/5) z 1

Využitie spchového kúta to je rýchly a šetrný spôsob na umytie sa. Rýchla sprcha po fyzickej námahe, alebo o niečo dlhšia večerná sprcha sú ekonomickejšie na spotrebu vody ako tradičný kúpeľ vo vani. Mnoho ľudí je dokonca nútených inštalovať praktické sprchové kúty kvôli malým rozmerom kúpeľne, ale častejšie si ich vyberú kvôli ich výhodám. Vaňa zvyčajne zaberá oveľa viac miesta a nedá sa tak jednoducho a ľahko nainštalovať v malých priestoroch. Pri kúpe vhodného sprchového kúta pre seba sa oplatí venovať pozornosť aj jeho technickým parametrom a možnosti výmeny prvkov, aby neskôr, keď sa niečo pokazí, nebol problém s výmenou poškodenej časti za novú.

Časti sprchového kúta

Sprchové kúty pozostávajú z mnohých menších častí. Niektoré z nich nie sú na prvý pohľad viditeľné, no ich prítomnosť je pre správne používanie sprchového kúta absolútne nevyhnutná. Kvalitné diely pre sprchové kúty zabezpečujú ich dlhotrvajúcu a neprerušovanú prevádzku. Spchový kút by mal byť predovšetkým vodotesný, aby umožňoval príjemné sprchovanie. Preto je výmena opotrebovaných tesnení niekedy nevyhnutná. K užitočným a praktickým doplnkom sprchových kútov patria okrem iného vodiace koľajnice, profily, rukoväte a mnoho ďalšieho. To že ich máte zaručuje pokoj a pohodlie pri každodennom používaní sprchy.

Spoľahlivosť a prestíž sprchových kútov

Moderné sprchové kúty sú charakteristické veľmi dlhou životnosťou pretože ich časti sú vyrobené z pevných surovín, ktoré sú veľmi odolné a majú dlhú životnosť. Aby sprchový kút fungovala tak, ako má, musíte sa postarať o posuvné mechanizmy, ako napríklad dvere, ktoré sa posúvajú po rovnej alebo polkruhovej koľajnici. Pre dvere, ktoré sa otvárajú štandardným spôsobom, potrebujete pánty najvyššej kvality. Tieto diely pre sprchový kút ak sú kvalitné tak sa vyhnete nepríjemným prekvapeniam v podobe zaseknutia v strede sprchového kúta alebo vypadnutiu a zabuchnutiu dverí, najmä ak sú sklenené. Kabíny vybavené prvkami vyrobenými z odolných materiálov sú zárukou spokojnosti celej rodiny.

Náhradné diely pre sprchový kút

Príslušenstvo do sprchovacích kútov od dôveryhodného výrobcu zaistia dlhé mesiace nepretržitého používania. Diely pre sprchové kúty z autorizovaného obchodu sa neničia ani nehrdzavejú, nevzhľadnými škvrnami či vodným kameňom. Diely šité na mieru každého domu sú tie, ktoré boli vyrobené s maximálnou starostlivosťou, hodia sa k celku, ľahko sa montujú či demontujú, sú odolné voči veľkému zaťaženiu a mechanickému poškodeniu. Odporúčame najlepšie náhradné diely pre sprchový kút.

Potrebujete sprchovací kút alebo dvere v neštandardnom rozmere? Máme pre vás riešenie. Všetky modely sprchových zásten je možné dodať aj v  atypickom rozmere.

Komplet si môžete vyskladať podľa seba alebo si vybrať z nami doporučených sád kovania a príslušenstva. Cena sklenenej zástenu na mieru je individuálna,  naceníme Vám ju podľa konkrétnych požiadaviek na rozmer. Dopyt na sklo, ideálne s náčrtom, fotkou alebo technickým výkresom, pošlite na e-mail dopyt@centrumskla.sk

Sprchové kúty - Sklo.sk