Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Zábradlia

Existuje 390 produktov.

Zobraziť 1-15 of 390 položiek

Aktívne filtre

EG5010 - Bodový úchyt

542 € Cena bez DPH
(5/5) z 3
B0746000 - Bodový úchyt

250 € Cena bez DPH
(5/5) z 4
NJ-J5050182 - Stĺpik...

8950 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
NPF-1050-SET-RAL7016 Profil...

Cena na vyžiadanie

000 € Cena bez DPH
(4,8/5) z 4
BM69010186000TF - Madlo...

3800 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
BM69010186000OC - Madlo...

3867 € Cena bez DPH
(4/5) z 1
NPF-1050-SET-AL Profil na...

5825 € Cena bez DPH
(5/5) z 1

Aj keď na začiatku boli obľúbené hlavne medzi majiteľmi firiem a verejných priestorov s časom sa začali objavovať aj v našich domoch. Sú estetické aj funkčné, takže sú vhodné do moderných miestností. Hovoríme samozrejme o sklenených zábradliach, ktoré si získavajú srdcia slovákov. Zapadnú do atmosféry každého interiéru a dodáva mu jedinečný charakter. Takýto štýlový doplnok sa postará o to, že si získa každého hosťa.

Sklenené zábradlia – moderné riešenie do Vášho bytu

Ak denne bojujete s problémom malej plochy, sklenené zábradlia sú jednoducho vyrobené pre váš domov. Tým, že jedinečným spôsobom odrážajú svetlo, miestnosť opticky zväčšujú a dodávajú jej efekt priestrannosti. Nespornou výhodou sklenených zábradlí je ich univerzálnosť. Skvele budú vyzerať ako v kombinácii s drevom, tak aj kovom, plastom či keramikou. Klasický doplnok, ktorý dopĺňa atmosféru klasických, minimalistických, rustikálnych a dokonca očarujúcich interiérov.

Ako vybrať správne sklenené zábradlia?

Pri výbere sklenených zábradlí by sme sa mali riadiť niekoľkými kľúčovými zásadami. Hlavnú úlohu tu zohráva to najkvalitnejšie sklo, ktoré zaisťuje vynikajúcu odolnosť. Zábradlie by malo byť odolné voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu, ako aj voči negatívnym vplyvom vonkajších faktorov. Dôležitou otázkou je aj odolnosť, ktorá zabezpečuje odolnosť proti rozbitiu a nadmernej záťaži. Predtým, ako sa vyberiete do obchodu s nábytkom hľadať vhodné sklenené zábradlia, venujte pozornosť tomu, ako ich čistíte. Dôležité je, aby sa dali ľahko čistiť, vďaka čomu ušetríte nielen svoj čas, ale aj peniaze. Nepotrebujete žiadne špeciálne čistiace prostriedky. Aby bolo sklenené zábradlie čísté, stačí ho pravidelne čistiť bežne dostupnými prostriedkami. Vďaka tomu bude sklenené zábradlie krásne po dlhé roky.

Cena sklenených zábradlí

Ak už vieš akými kritériami sa riadiť pri výbere vhodného skleneného zábradlia, je potrebné prejsť na ďalší krok. A tým je cena skleneného zábradlia, ktorá v prípade mnohých výrobcov nie je najnižšia. V našom obchode sa spája najvyššia kvalita s atraktívnou cenou. Prajeme Vám príjemný nákup a same vhodné aranžmány.