Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Príslušenstvo pre sklenárov

Existuje 294 produktov.

Zobraziť 1-15 of 294 položiek

Aktívne filtre

Sklenárske príslušenstvo – z čoho sa dá vyberať?

Sklo je pomerne náročný materiál, ktorý si vyžaduje náležité ošetrenie. Pri nesprávnej manipulácii sa môže ľahko rozbiť alebo zlomiť. Jedným z najobľúbenejších výrobkov zo skla sú zrkadlá. Súčasťou sklenárskeho príslušenstva sú úchytky rôznych veľkostí, umožňujúce zavesenie zrkadiel na stenu. Kvalitné produkty zaručujú správnu inštaláciu zrkadiel vo výške podľa vlastného výberu. Pokiaľ ide o to, aké sklenárske príslušenstvo dostupné na trhu, zákazníci si môžu vybrať okrem iného sklenené nože, fólie na prilepenie zrkadiel, kliešte na rozbíjanie skla alebo čistiace prostriedky na sklenené povrchy.

Kvalita čistota sklenených výrobkov

Majitelia sklenených predmetov budú určite súhlasiť s tým, že vyžadujú náležitú starostlivosť. Okrem toho, že sklo, rovnako ako iné materiály, sa môže zašpiniť, čistenie nie je jednoduché. Škvrny a nevzhľadné bodky vznikajúce v dôsledku zasychania vody sa môžu ľahko vytvárať na sklenených povrchoch. Našťastie na trhu nájdete špeciálne príslušenstvo na sklo, medzi ktoré patria nielen čistiace prostriedky, ale aj špeciálne stierky na vodu a ďalšie prípravky, ktoré umožňujú pohodlné a efektívne čistenie sklenených plôch. Takéto výrobky budú ideálne na čistenie okien a zrkadiel. Môžu sa použiť aj na čistenie rámov na fotografie alebo skleneného nábytku. A ak máte nejaké sklenené ozdoby, určite si zaobstarajte handričky, ktoré vám umožnia povrch voľne utrieť, bez šmúh alebo akéhokoľvek znečistenia.

Možno každodenne pracujete so sklom?

Sklo je materiál, s ktorým sa musí zaobchádzať opatrne. Preto v predajniach nájdete sklenené doplnky v podobe stojanov na skladovanie a prepravu skla. Takéto výrobky vám umožňujú zaistiť bezpečnosť materiálu, ktorý by sa mohol poškodiť počas skladovania alebo prepravy. Za sklárske príslušenstvo sa okrem stojanov považujú aj fixky a montážne pásky. Pomocou fixiek si pohodlne označíte miesta, kde sa má rezať napríklad sklo alebo kde sa má pripevniť úchytka. Čo sa týka montážnych pások, ide o produkty, ktoré umožňujú pripevniť sklo na vybrané povrchy. Ak pracujete so sklom, pravdepodobne denne potrebujete rôzne doplnky, ktoré sa venujú spracovaniu a skladovaniu tohto materiálu. Pozrite si ponuku nášho eshopu a nájdite produkty, ktoré potrebujete!