Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Atrivant 80

Je tu 1 produkt.

Zobraziť 1-1 of 1 položiek

Aktívne filtre

Inovatívny systém pre sklenené posuvné dvere zo skla s tlmeným dorazom pre každé krídlo. Spolu s patentovaným, precíznym a jemným doťahom v koncovej polohe. Unášanie krídiel pri manipulácii je zabezpečené tlmeným zberačom pre maximálne komfortné a priehľadné zasklenia balkónov, terás a zimných záhrad bezpečnostným kaleným sklom ESG.

Ochrana pred nepriaznivým počasím ako vietor a dážď umožňuje predĺžiť sezónu na terase alebo balkóne počas chladnejších ročných období (jar/jeseň). Možnosť použitia odvodňovacieho profilu zabezpečuje aj v prípade dažďa uchovať interiér v suchu. V interiéroch môže byť systém použitý na delenie resp. oddelenie priestoru ako napr. kuchyňa, obývačka, šatník, delenie jedálenských priestorov atď.

Systém bol navrhnutý na odolanie záťaže vetrom do triedy 4 podľa EN12211/12210. Túto skúšku zvládol bravúrne v akreditovanom profesionálnom inštitúte. Spodná vodiaca koľajnica bez odvodňovacieho profilu má výšku iba 20 mm, čím spĺňa podmienku o bezbariérovosti podľa DIN 18040-2. Môže byť však aj zapustená zarovno s podlahou!

Jednoduchý spôsob zaistenia koncových krídiel voči pohybu je možné na želanie nahradiť uzamykaním.