Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Sklenené prístrešky

Existuje 39 produktov.

Zobraziť 1-15 of 39 položiek

Aktívne filtre

MGV5 SSS - Úchytenie

13950 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
MC-1245 SSS - Tiahlo

2225 € Cena bez DPH
(5/5) z 1

Diely pre sklenené prístrešky sú dôležitým prvkom stabilnej a bezpečnej montáže strešného presklenia. Tieto položky musia byť vyrobené s maximálnou starostlivosťou a použitím najlepších materiálov. Na trhu sú dostupné kovania pre sklenené strechy a montážne prvky pre sklenené strechy, ktoré zaručujú maximálnu spokojnosť s dosiahnutými výsledkami. Spojovacie prvky zaisťujú nielen premyslenú montáž, ale aj estetiku spojenú s maximálnou bezpečnosťou.

Na výrobu komponentov kovania a kompletných kovaní pre sklenené strešné krytiny sa používajú najnovšie techniky spracovania nerezovej ocele, čo zaručuje najvyššiu kvalitu každého produktu. Kovania a upevňovacie prvky pre sklenené strechy sa vyznačujú odolnosťou, stabilitou a estetickým vzhľadom. Sklenené strechy sú čoraz viac využívaným riešením v modernej architektúre. Sklo sa stáva meradlom inovácií. Sklenená strecha pôsobí žiarivo a elegantne. Nezaťažuje fasádu a nezakrýva ju.

Výhody sklenených prístreškov

Sklenené prístrešky nad vchodové dvere sú skvelým spôsobom, ako dať miestnosti moderný vzhľad. Používajú sa v nákupných centrách, obchodoch či firmách. Sú to pohodlné architektonické prvky, ktoré vám umožňujú voľne sa pripraviť na vstup v zamračenom dni. Táto vymoženosť uľahčuje rozloženie dáždnika, nasadenie klobúka alebo skrytie dokumentov. Tento malý prvok poskytuje veľa pohodlia, vďaka čomu je celé miesto nezabudnuteľné priateľskejším a príjemnejším spôsobom. Sklenené prístrešky nad hlavným vchodom sa používajú nielen vo veľkých prevádzkach a firemných budovách. Nič vám však nebráni nainštalovať si ho aj doma. A čo viac, tento typ strechy je možné úspešne namontovať nielen nad vchodové dvere, ale aj do predsiene či záhrady. Sklenené strechy sú ideálne v kombinácii so sklenenými balustrádami a dverami. Existuje mnoho riešení, ktoré možno bezpečne používať vo vašej domácnosti.

Diely do sklenených prístreškov z nehrdzavejúcej ocele

Pri výbere montážnych prvkov pre sklenené prístrešky venujte pozornosť ich materiálu. Toto je jeden z najdôležitejších faktorov pri výbere z rôznych ponúk prvkov pre sklenené prístrešky. Odborníci dbali na to, aby kovové ​​komponenty boli vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, jedného z najodolnejších oceľových materiálov na trhu. Nerezová spona má dlhú životnosť. Materiál je navyše odolný voči škodlivým vplyvom vonkajších faktorov, akými sú dážď a sneh, vďaka čomu si dlhšie zachováva estetický vzhľad. Kovanie pre nerezové sklenené prístrešky je veľmi obľúbené medzi zákazníkmi, ktorí sú zvyknutí na najvyššiu kvalitu a najlepšie materiály.

Sklenené prístrešky - Sklo.sk