Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Kružidlá

Existuje 12 produktov.

Zobraziť 1-12 of 12 položiek

Aktívne filtre

Čoraz viac z nás si obľúbilo unikátne zariadenie svojich domov, alebo bytov. Mali by v sebe spájať dizajn a funkčnosť. Miestnosťou, ktorá si vyžaduje osobitnú pozornosť, je kúpeľňa. Ide o jeden z najpraktickejších interiérov. Výberom povrchovej úpravy, ako je napríklad krásne zrkadlo v kúpeľni, sa môže stať jedným z najreprezentatívnejších interiérov. Kúpeľňové zrkadlo je nielen senzačným dekorom našich aranžmánov, ale aj jedným z nevyhnutných prvkov interiéru každej kúpeľne. Práve v tejto časti našich domov a bytov sa staráme o vlastnú krásu, staráme sa o svoje telo, rôzne ošetrenia a každodenné líčenie. Niet divu, že zrkadlo je nepostrádateľným prvkom, v ktorom sa môžeme vidieť. Modely zrkadiel vybavené osvetľovacími prvkami sú navyše doplnkovým zdrojom svetla v našich kúpeľniach, vďaka čomu sú miestnosti dokonale presvetlené.

Kúpeľňové zrkadlo – vyberte si najvyššiu kvalitu

Kúpeľňové zrkadlo okrem toho, že by malo mať bezchybný vzhľad, musí byť aj kvalitné. Okrem toho sú obe tieto vlastnosti navzájom neoddeliteľne spojené. Jedným z najprestížnejších a najobľúbenejších sú clearvision zrkadlá. Sú mimoriadne priehľadné, vďaka čomu v nich dokonale vidíme svoj odraz. Za najkvalitnejšie modely sa považujú fazetované kúpeľňové zrkadlá. Nájdeme ich v tých najoriginálnejších a najluxusnejších interiérových aranžmánoch. Dnešné technologické riešenia robia zrkadlá dostatočne odolné a hladké. Vďaka tomu môžeme dlho obdivovať ich dokonalú formu dlhé roky.

Široká ponuka rôznych modelov kúpeľńových zrkadiel

Kúpeľňové zrkadlo je dostupné v rôznych druhoch. Výber je predovšetkým podľa individuálnych potrieb a preferencií. Môžeme si vybrať v tvare obdĺžnika a kruhu. Jednoduché, hladké modely určené pre ľudí, ktorí majú radi minimalizmus. Ozdoby sa budú páčiť množstvu ľuďom, ktorým sa páčia bohaté ozdoby. A čo viac, môžeme si vybrať štandardné zrkadlo, ktoré skvele doplní tie najklasickejšie interiéry, ako aj farebné modely. Tmavý variant bude skvelou voľbou pre moderné alebo individuálne aranžmány. Chcete si vytvoriť jedinečný aranžmán vlastnej kúpeľne? Okrem zvyšku vybavenia si vyberte dokonale zladené zrkadlo a získajte konečný výsledok, ktorý prekoná Vaše najsmelšie očakávania.