Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 25,00 €

Príslušenstvo

Existuje 5 produktov.

Zobraziť 1-5 of 5 položiek

Aktívne filtre

OCHRANNÉ OKULIARE UV

Cena na vyžiadanie

000 € Cena bez DPH
(5/5) z 1

Práca so sklom nie je jednoduchá, preto špecialisti siahajú po spoľahlivých doplnkoch na každom kroku. Vďaka tomu môžu efektívne a pohodlne vykonávať všetky úlohy a tešiť sa z bezpečia. Poďme sa pozrieť, aké doplnky na prácu so sklom sa nám môžu hodiť. Na trhu nájdeme množstvo návrhov, ktoré splnia naše očakávania. Pri vykonávaní akých činností si musíte dobre premyslieť, aké produkty potrebujete? Čo si treba zapamätať? Ktoré produkty si vybrať na prácu so sklom?

Doplnky na prácu so sklom

Spoľahlivé príslušenstvo na prácu so sklom vykonáva mnoho funkcií. Sú primárne určené na zlepšenie našej práce a poskytnutie pohodlia. Dôležité je tiež zachovať bezpečnosť pri konkrétnych činnostiach. Sklo je materiál, ktorý sa veľmi často používa v mnohých firmách. Používa sa na výrobu mnohých produktov, ktoré nám slúžia v každodennom živote. Pokiaľ ide o užitočné doplnky, stojí za to vyzdvihnúť aktivátory lepidla a ochranné okuliare. Pozrime sa, na čo sú tieto produkty určené.

Aktivátor na lepidlo

Aktivátor lepidla je jednozložkový produkt, ktorý ponúka veľa možností. Umožňuje výrazne skrátiť čas polymerizácie, pričom sa stará o pohodlie užívateľa. Odporúča sa aj na lepenie anaeróbnymi lepidlami, kedy lepený materiál nie je kovový. Ako už názov napovedá, prípravok slúži na aktiváciu lepidla. Môžete sa spoľahnúť nielen na bezpečnosť, ale aj jednoduché používanie produktu. Veľkou výhodou je atraktívna cena a výborná kvalita aktivátora lepidla. Niet divu, že po takýchto doplnkoch pri práci so sklom veľa ľudí siaha. Výrobcovia rozširujú svoju ponuku na každom kroku, čím nám dávajú veľa možností pri výbere špecializovaných produktov.

Ochranné okuliare

Ochrana zraku je v mnohých zamestnaniach veľmi dôležitá. V tejto situácii sú užitočné ochranné okuliare, ktoré sú určené na ochranu očí pred UV žiarením. Vďaka tomu umožňujú nepretržitú prácu zamestnanca a zvyšujú jeho bezpečnosť. Pevné sklá sú vyrobené z kvalitných materiálov, a preto sme si istí spoľahlivosťou a odolnosťou. Moderné ochranné okuliare sú nevyhnutné v továrniach, kde zamestnanci pracujú v ťažkých podmienkoch.

Ako vidíte, príslušenstvo na prácu so sklom sa dodáva v rôznych verziách. Najdôležitejšie je postarať sa o svoju bezpečnosť a pohodlie pri vykonávaní úloh. Môžete sa spoľahnúť na zaujímavé riešenia, ktoré sa ľahko používajú..