Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 43,00 € - 48,00 €

PRE HRÚBKU

PRE HRÚBKU

Fasádne úchyty pre sklo

Existuje 2 produktov.

Zobraziť 1-2 of 2 položiek

Aktívne filtre

V našej ponuke sa dá nájsť široký výber produktov: v hlavnej miere je to sklo do sklenených dverí, sprchových kútov, sklenených zábradlí a tiež posuvných dverí. Okrem toho môžete na stránke nájsť predmety potrebné na upevnenie sklárskych výrobkov.

Fasádne upevnenia

Ponúkame široký výber fasádne upevňovacie prvky. Sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu a tiež profesionálnym spôsobom. To poskytuje odolnosť a bezpečnosť používania výrobkov. Vďaka kvalite a profesionalite sme si istí, že pri použití upevňovacích prvkov Krysztal sa montáž stáva bezpečnou. Značka ponúka upevňovacie prvky spider, ktoré ich chránia pred vypadnutím a navyše zabraňujú poškodeniu pri montáži. Nájdeme ich vo viacerých modeloch, s jedným, dvoma, tromi alebo štyrmi ramenami. Vyberajú sa nielen z hľadiska veľkosti daného prvku, ale aj vizuálneho efektu, ktorý má poskytnúť. Toto uchytenie sa ľahko používa, má moderný dizajn a predovšetkým chráni sklo pred poškodením ako pri montáži, tak aj pri používaní.

Fasádne úchyty

Počas montáže okien je veľmi dôležité použitie fasádnych úchytov podľa potrieb, na sklo a okná. V priebehu vyberania tých prvkoch sa zvyčajne riadime podľa estetiky. Veľmi dôležitý je ale aj výber odolných a kvalitných výrobkov, ktoré vďaka solídnemu prevedeniu nám poskytnú dlhovekosť výrobku. Primeraná úroveň bezpečnosti je jednou z najdôležitejších otázok pri montáži sklenených prvkov. Ich nesprávny výber môže mať za následok vysunutie skla, čo môže mať katastrofálne následky. Úchytky, ktoré Krysztal ponúka, sú vyrobené len z najkvalitnejších materiálov, majú rozmanité tvary a veľkosti, aby sa dali prispôsobiť akémukoľvek typu skla. Vďaka tomu sú tieto úchytky úplne bezpečné a držia sklo pevne na svojom mieste.