Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 52,00 € - 324,00 €

Fólia na lepenie zrkadiel

Existuje 11 produktov.

Zobraziť 1-11 of 11 položiek

Aktívne filtre

Fólia na lepenie zrkadiel -...

4375 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
Fólia na lepenie zrkadiel -...

8750 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
Fólia na lepenie zrkadiel -...

13125 € Cena bez DPH
(5/5) z 1

Ochranná fólia na zrkadlá

Zrkadlá sú jedným z najpôsobivejších prvkov vybavenia mnohých interiérov. Zrkadlá však pre svoju krehkosť, jemnosť a sklon k mechanickému poškodeniu vyžadujú náležitú bezpečnosť, aby sme sa mohli tešiť z ich dlhej životnosti. Ochranná fólia na zrkadlá je moderný funkčný produkt, ktorý je neoceniteľným pomocníkom pri vytváraní bezpečného priestoru pre naše zrkadlá. Pozrime sa na to bližšie.

Bezpečná fólia na zrkadlá a jej charakteristika

Ochranná fólia na zrkadlá je výrobok, ktorý sa vyznačuje pevnosťou, životnosťou a odolnosťou voči rôznym druhom mechanického poškodenia. Pevná, hrubá, flexibilná fólia znamená, že rozbité zrkadlo neohrozuje členov domácnosti, deti ani osoby prepravujúce zrkadlá alebo predmety nimi vybavené. Používa sa na lepenie zrkadiel aj na tónovanie okien. Jej charakteristickým znakom je pozoruhodná odolnosť proti roztrhnutiu, ktorá zaručuje maximálnu bezpečnosť. Je určená na vnútorné použitie.

Rôznorodosť rozmerov ochrannej fólie

Ochranná fólia na zrkadlá v prírodnej farbe sa vyrába v širokej škále mnohých rozmerov. To znamená, že si môžeme vybrať model s podobnými rozmermi ako naše zrkadlové prvky. Najobľúbenejšie rozmery ochranných fólií na zrkadlá sú:

  • 400 x 250 mm,
  • 600 x 250 mm,
  • 300 x 250 mm,
  • 500 x 400 mm,
  • 400 x 400 mm,
  • 1000 x 250 mm

a inné. Takéto široké rozpätie fólie dokonale vyhovie aj tým najprísnejším potrebám a preferenciám a dokonale ochráni sklenené prvky s najneštandardnejšími rozmermi.

Vyberte si vysokú kvalitu a jednoduchú montáž

Ochranná fólia na zrkadlá je produkt, ktorý sa vyznačuje vynikajúcim spracovaním. Predáva sa v kotúčoch, ľahko sa inštaluje a vytvára pohodlné pracovné podmienky. Dokonalá ochrana pred rozpadnutím kúskov rozbitého skla je zárukou najvyššej bezpečnosti používania. Fólia sa aplikuje na zadnú stranu skla alebo zrkadla. Pred jej aplikáciou povrch dôkladne odmastite a očistite. Dôležité je, že fólia by sa nemala aplikovať na miesta, kde sa má umiestniť lepiaca páska alebo lepidlo.

Vyberte si profesionálnu ochranu pre svoje zrkadlá a užívajte si ich dokonalú ochranu po dlhú dobu.