Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 26,00 €

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Kategórie

Kategórie

Skladacie posuvné systémy

Existuje 15 produktov.

Zobraziť 1-15 of 15 položiek

Aktívne filtre

9001WS SSS - Protikus...

1208 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
PM88T-PL2 - Vložka

1567 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
SYSTEM HARMONIKOVY - SLF400

Cena na vyžiadanie

000 € Cena bez DPH
(4/5) z 1

Posuvné systémy – krásny vzhľad a praktické fungovanie

Posuvné dvere sú nielen praktickým a priestorovo nenáročným riešením, ale aj moderným zariadením, ktoré dokáže urobiť naozaj veľký dojem. Sú to dvere ako máloktoré, ktoré plnia aj dekoratívnu funkciu, navyše, ak sú správne vyrobené, budú bez poruchy slúžiť dlhé roky.

Výhodou skladacích posuvných systémov je ich rôznorodosť, nie sú striktne viazané na výbavu či farby. Vďaka tomu pri ich inštalácii nie je potrebné robiť opravy, len aby všetko spolu fungovalo, ľahko si vyberiete model, ktorý zapadne do interiéru miestnosti. Vďaka rozmanitosti a jednoduchej spolupráci so zariadením je možné systém posuvných dverí inštalovať kdekoľvek, od spálne, cez toaletu až po kuchyňu. Kovanie pre posuvné dvere je možné získať v rôznych farbách a v prípade potreby aj personalizovať - nalakovať podľa vlastného uváženia. Takáto personalizácia, striktne podľa vašich vlastných preferencií, nepochybne uspokojí každého, aj toho najnáročnejšieho znalca farieb.

Posuvné harmonikové dvere

Harmonikový systém posuvných dverí je jedným z najcharakteristickejších a ľahko rozpoznateľných. Jeho práca spočíva v tom, že sa všetky polia poskladajú do seba, zložené zaberú veľmi málo miesta a po rozložení sa dajú použiť ako dvere aj v prípade veľkých miestností alebo vchodov. Vďaka tomu dokážu rozdeliť jednu miestnosť aj na dve časti a aj tak vám po zložení zaberú veľmi málo miesta. Harmonikové posuvné dvere budú výbornou voľbou pre každého, kto ocení rozumné usporiadanie priestoru. Plocha, ktorú môžu zdieľať, závisí len od počtu polí a toho, aké príslušenstvo máme pre posuvné dvere.

Jednoduchá montáž, ešte jednoduchšia oprava – skladacie posuvné dvere

Posuvné dvere svojím vzhľadom pôsobia elektrizujúcim dojmom, na prvý pohľad môžu vyzerať zložito a ich montáž ako abstrakcia, no nie je tomu tak. Samotný systém je v podstate založený hlavne na koľajniciach a ložiskách. Každý, kto nájde spôsob, ako sa k nim dostať, si bez problémov dokáže sám vymeniť alebo opraviť inú menšiu poruchu a nebude potrebné používať špecializované zariadenia. Podobne je to aj v prípade svojpomocnej montáže, vtedy sa oplatí mať vybavenie v podobe vodováhy alebo skrutkovača, nie je to však zložité.