Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 110,00 €

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

PRE HRÚBKU

PRE HRÚBKU

Francúzske balkóny

Existuje 10 produktov.

Zobraziť 1-10 of 10 položiek

Aktívne filtre

NPF-1050-SET-AL Profil na...

5825 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
NPF-1050-SET-RAL7016 Profil...

Cena na vyžiadanie

000 € Cena bez DPH
(4,8/5) z 4

Francúzske balkóny

Francúzske balkóny možno nájsť na mnohých miestach vrátane bytov, domov a dokonca aj výletných lodí. Možno ich nájsť aj vo vnútorných nádvoriach, čím dodávajú nádych šarmu a rozmaru. Veľkosť je najdôležitejším rozdielom medzi francúzskym balkónom a tradičným balkónom. Francúzske balkóny, nazývané aj falošné, nie sú príliš veľké. V skutočnosti mnohé z nich ponúkajú málo miesta za dverami alebo oknom. Bežné balkóny sa môžu značne líšiť veľkosťou Niektoré z najväčších tradičných balkónov môžu byť dostatočne hlboké, aby sa do nich zmestilo veľa ľudí a nábytku. Môžete umiestniť kolekciu stolov a stoličiek a vychutnať si vonkajšie stolovanie s rodinou a priateľmi. Predstavte si francúzsky balkón ako malú predĺženie okna alebo dverí, nič iné. Niekedy môže francúzsky balkón ponúknuť takú malú hĺbku, že sa stane úplne dekoratívnym. V takýchto prípadoch sa vám môže stať, že sa vám ani nepodarí zmestiť izbovú rastlinu.

Aké sú výhody francúzskeho balkónu?

Po prvé, existuje veľa situácií, keď normálny balkón nie je možný. Váš dom nemusí mať náležitú podporu, nemôžete získať správne povolenie alebo nemáte rozpočet. Alebo obyvateľ bytu nie je schopný rozšíriť priestor o balkón a priniesť čerstvý vzduch či lepší výhľad. To platí najmä vo vertikálnom mestskom živote, kde sa počíta každý štvorcový palec. V takýchto prípadoch môže byť dobrou alternatívou francúzsky balkón. Francúzske balkóny môžu dodať vašej nehnuteľnosti veľa estetického šarmu. Poskytujú architektonický detail, ktorý zvyšuje vizuálny záujem domu. Tieto minibalkóny sú dostupné v mnohých štýloch, tvaroch a farbách, vďaka čomu je ľahké nájsť vzhľad, ktorý sa hodí k vášmu domovu. Ak máte dom s malými deťmi, zábradlie vonkajších dverách a vyššie umiestnené okná sú dodatočným bezpečnostným prvkom.

Aký druh francúzskeho balkónu by som si mal vybrať?

Pokiaľ ide o štýl a materiály francúzskych balkónov, máte na výber z mnohých možností. Pre modernejší vzhľad, ktorý má menší vplyv na architektúru, zvážte výber skleneného francúzskeho balkóna. Na druhej strane drevený francúzsky balkón dokáže sprostredkovať celý rad štýlov, z ktorých najbežnejší je veľmi prirodzený vzhľad. Pre elegantnú estetiku je kov výborným materiálom pre francúzske balkóny. Aj keď sú francúzske balkóny niekedy nekvalitne vyrobené, keď sa spravia správne, môžu byť úžasným ústredným bodom a tiež mimoriadne bezpečné. Systém francúzskeho zábradlia je perfektnou voľbou pre bezpečnosť. Ponúkajú krásu a dlhú životnosť aj na vašom balkóne.