Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

O nas

KRYSZTAL centrum skla je spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2005, ktorá rýchlo získala poprednú pozíciu v sklárskom priemysle na Slovensku. Poskytuje svoje služby aj v Českej republike. V súčasnosti je KRYSZTAL Centrum skla dodávateľom pre väčšinu spoločností, ktoré sa zaoberajú používaním a spracovaním skla, ako aj dodávateľom pre maloobchodných zákazníkov na Slovensku.

Už na začiatku sme položili dôraz na spoluprácu so sklenárstvami, stavebnými spoločnosťami a veľkoobchodmi so sklom na území celého Slovenska, a potvrdili sme, že sme profesionálny a riadny obchodný partner. Súčasne stále realizujeme menšie a väčšie investície pre individuálnych zákazníkov. Pôsobíme tiež na území Českej republiky. Momentálne KRYSZTAL centrum skla je miestom zásobovania každej spoločnosti, ktorá používa a spracováva sklo, a aj miesto zásobovania maloobchodných zákazníkov na Slovensku a v Česku.

Ponúkame sklo a komplexné sklenárske služby s plným profesionalizmom, ktorý čerpá z odborných vedomostí, skúseností a angažovanosti zamestnancov tvoriacich našu spoločnosť. Dôveru našich zákazníkov sme získali vďaka tovarom a službám najvyššej kvality, pričom kladieme dôraz aj vysokú úroveň obsluhy klienta. Pre nás nič nie je nemožné, príliš ťažké alebo nerealizovateľné. Všetko je len otázka požiadaviek klienta a času. Sklo ponúkame pre: sklenené dvere, sprchovacie kúty, sklenené zábradlia, farebné sklo k nábytku, posuvné dvere, sklenené schody a podlahy, sklenené strechy a fasády, ohňovzdorne sklo, čiže pyrostop, pyrodur, pyroclear, a aj izolačné sklo, inteligentné sklo a sklenené konštrukcie.

Vďaka veľmi kvalitným strojom, ktoré skvele a s digitálnou presnosťou obrábajú materiál, máme skoro neobmedzené možnosti spracovania plochého skla a zrkadiel, brúsenia, leštenia, priamočiareho a krivočiareho fazetovania, vŕtania otvorov, pieskovania, impregnovania, maľovania skla, kalenia, laminovania, gravírovania, nanášania sieťotlače, ohýbania skla, lepenia UV. Máme k dispozícii kompletne automatizovaný, nový strojový park, vybavený brúsiacimi strojmi, fazetovacími strojmi, pieskovačkami, vŕtačkami, žeriavmi, stolmi na rezanie skla, automatickými čističmi, CNC obrábacími strojmi, pecami na laminovanie a inými zariadeniami. Vďaka rozšírenej a zdigitalizovanej výrobe ponúkame veľmi kvalitné výrobky zo skla, objednávky realizuje rýchlo a v dohodnutých lehotách.