Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 48,00 €

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Úchyty na zrkadlá

Existuje 16 produktov.

Zobraziť 1-15 of 16 položiek

Aktívne filtre

Úchyt na zrkadlá...

050 € Cena bez DPH
(5/5) z 5
Úchyt na zrkadlá...

100 € Cena bez DPH
(5/5) z 2
Úchyt na zrkadlá...

142 € Cena bez DPH
(4/5) z 1
Úchyt na zrkadlá...

175 € Cena bez DPH
(4,5/5) z 4
Úchyt na zrkadlá...

200 € Cena bez DPH
(5/5) z 2
Záves na obraz trojuholník...

2733 € Cena bez DPH
(4/5) z 1
Záves na obraz trojuholník...

3983 € Cena bez DPH
(5/5) z 1

Jednoduchý spôsob na zavesenie zrkadla

Zrkadlo je určite nepostrádateľným kusom nábytku v každom dome či byte. Je ťažké si predstaviť napríklad kúpeľňu bez zrkadla. Ako to teda vyriešiť bez ťažkopádneho vŕtania do steny, najmä ak sú steny kúpeľne obkladané? Odpoveď je zrejmá, vyberte si samolepiace háčiky na montáž zrkadla, ktoré sú pomerne lacné, veľmi ľahko sa inštalujú a majú silnú priľnavosť. Obľúbená je aj páska, suchý zips a montážne lepidlá, udržia zrkadlo s hmotnosťou do 6 kg. Keďže pásky majú rôzne dĺžkové a šírkové rozmery, dajú sa ľahko prispôsobiť parametrom zrkadla. Najlepším riešením však bude zrkadlový háčik. Inými slovami, ide o montážne konzoly, veľmi jednoduché a pohodlné na použitie, ich výhodou je estetický vzhľad a nízka cena.

Prečo sa oplatí vybrať si háčiky na zrkadlo?

V prvom rade háčik na zrkadlo veľmi dobre plní svoju funkciu, ktorou je správne upevnenie zrkadla, stabilné a pevné. Vďaka háčikom si budeme môcť zavesiť zrkadlo akéhokoľvek tvaru a veľkosti. V prvom rade sú odolné a zaručujú, že zrkadlo nespadne zo steny. Veľa ľudí si vyberá aj okrúhle zrkadlá do kúpeľne a iné. Z tohto dôvodu sme špeciálne vyrobili háčiky na okrúhle zrkadlá, ktoré sa tvarom líšia od háčikov pre obdĺžnikové zrkadlá - vďaka čomu vhodne ladia s okrúhlym zrkadlom. Háčiky na zrkadlá a obrazy sa oplatí vyberať pre ich veľmi nízku cenu a fakt, že zrkadlo si vieme jednoducho namontovať sami, bez toho, aby sme k tomu museli volať odborníka.

Spoľahlivý háčik na obrazy

Obrazy na stenu sú krásnou dekoráciou a zároveň doplnia aranžmán každého interiéru. Obrazy ovplyvňujú našu náladu a atmosféru, preto si vyberte obraz zobrazujúci prírodné prostredie alebo krajinu. A čo montáž na stenu? Ako už bolo spomenuté, háčik na obrazy bude v tomto prípade dokonalý. Vďaka funkčným a ľahko použiteľným háčikom sa vyhneme hluku a neporiadku spôsobenému vŕtaním do steny. Háčiky vynikajú od ostatných podobných produktov svojou odolnosťou, vysokou kvalitou a priaznivou cenou. Montážne konzoly umožňujú vhodnú a stabilnú montáž obrazu na stenu. Samolepiace háčiky umožňujú inštaláciu zrkadla alebo obrazu aj v miestnostiach vystavených vysokej vlhkosti, ako je napríklad kúpeľňa. Veľkosti háčikov sú prispôsobené veľkosti a hmotnosti obrazu alebo zrkadla. Existujú rôzne typy háčikov, ako sú nastaviteľné háčiky alebo ozdobné háčiky.