Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Kovania pre sklo

Existuje 2590 produktov.

Zobraziť 1-15 of 2590 položiek

Aktívne filtre

U2-BL - Tesnenie

108 € Cena bez DPH
(5/5) z 2
U1-BL - Tesnenie

108 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
U4-BL - Tesnenie

108 € Cena bez DPH
(4/5) z 1
EG5010 - Bodový úchyt

542 € Cena bez DPH
(5/5) z 3
NLO-KP-3000-8 - Tesnenie

125 € Cena bez DPH
(5/5) z 2
FIXD-2300NABL - U Profil na...

1817 € Cena bez DPH
(4/5) z 1
NLO-KP-3000-8-B - Tesnenie

125 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
FIXD-3000NABL - U Profil na...

3467 € Cena bez DPH
(5/5) z 3

Sklenené doplnky môžu byť efektívnou ozdobou nielen vo veľkých podnikoch a korporáciách. Čoraz častejšie sa objavujú aj v našich domoch a sú moderným ozdobným prvkom. Ozrejmime si kritériá, ktorými sa treba riadiť, keď chceme vybrať vhodné sklenené dvere a tiež si povieme o kovaniach pre sklo.

Sklenené dvere – originálny doplnok do Vášho bytu

Nespornou výhodou sklenených dverí, ktorú možno vidieť na prvý pohľad, je predovšetkým ich originálny vzhľad. Sú skvelou voľbou do moderných, minimalistických izieb. Sklenené dvere ocenia známe osobnosti, ktoré hrdo prezentujú svoje novozariadené byty. Ak ste sa s rodinou rozhodli zariadiť si svoj nový domov v rustikálnom štýle, sklenené dvere dokonale doladia atmosféru miestností. Dodajú vášmu interiéru jedinečný charakter a zabezpečia, že nikto z hostí neprejde len tak ľahostajne okolo. Dvere zo skla sa môžu stať výbornou alternatívou k tým tradičným, ak denne bojujete s problémom malého priestoru bytu. Priehľadné sklo miestnosť opticky zväčší a vytvorí dojem univerzálnejšieho interiéru. Ide o minimalistickú dekoráciu, ktorá dokonale zapadne do atmosféry každého domova.

Sklenené dvere – najvyššia kvalita je kľúčom k úspechu

Nezabúdajte, že pri výbere sklenených dverí je potrebné sa sústrediť hlavne na praktické veci. Musia byť vyrobené z najkvalitnejšieho odolného skla, ktoré je odolné voči poškriabaniu a poškodeniu. Dodatočnou výhodou môže byť vysoká úroveň zvukovej izolácie. Vďaka skleneným dverám môžete zabudnúť na hlučných susedov, alebo celkovo o zvukoch spoza okien. Ďalšou výhodou, ocenenou najmä v jesennom a zimnom období, je dostatočná tepelná izolácia. Sklo je jedným z dokonalých izolantov, vďaka ktorému neprepúšťa teplý vzduch von a zároveň neprepúšťa chladný vánok dovnútra.

Kovania na sklenené dvere – vyberte si overeného predajcu

Náš obchod sa už mnoho rokov špecializuje na predaj a výrobu sklenených výrobkov ktoré sa týkajú sklárskeho priemyslu. Ponúkame najkvalitnejšie kovania na sklo, ktorú sú výnimočné odolnosťou na voči externým činnitelom a tiež voči mechanickým poškodeniam, ktorú môžu vzniknút používaním. Rôzne tvary a druhy umožňujú vybrať správne doplnky do Vašich dverí.