Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 171,00 €

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

PRE HRÚBKU

PRE HRÚBKU

Kategórie

Kategórie

Madlá na sklo

Existuje 35 produktov.

Zobraziť 1-15 of 35 položiek

Aktívne filtre

BM69010186000TF - Madlo...

3800 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
B6905020FY - Madlo držiak skla

Cena na vyžiadanie

000 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
BM69010186000OC - Madlo...

3867 € Cena bez DPH
(4/5) z 1

Keď sa používa konštrukcia zábradlia z laminovaných a kalených skiel, madlo zabezpečuje, aby sa sklá vyrovnali do jednej línie, celá bezrámová konštrukcia zostane na mieste, aj v prípade, že by sa niektorá časť skla poškodila.

Držiaky skla - stabilita a bezpečnosť v každej sklenenej konštrukcii

Bez pevných držiakov skla nie je moderná sklenená konštrukcia. Sú srdcom každej inštalácie a zabezpečujú jej spoľahlivosť a trvanlivosť bez ohľadu na podmienky. Ako základné komponenty tieto malé, ale výkonné prvky zaisťujú a držia sklo na mieste, vďaka čomu máte každý deň pocit bezpečia a istoty.

Pokiaľ ide o jednotlivé prvky, držiak skla je základom stability vašej sklenenej konštrukcie. Bez ohľadu na jeho veľkosť, účel alebo prostredie zohráva tento držiak dôležitú úlohu – drží sklo na mieste, no nie je to len o stabilite. Estetický nádych dodáva aj držiak na sklo , ktorý harmonicky spája funkčnosť s jeho vzhľadom.

Pamätajte, že každá sklenená konštrukcia, bez ohľadu na jej komplikovanú formu alebo účel, stojí na jednoduchých, pevných základoch. Výberom našich držiakov na sklo si vyberáte overené a bezpečné riešenia, ktoré zaručia stabilitu a dlhú životnosť vášho projektu.

Držiaky skla - nenahraditeľné prvky moderných sklenených konštrukcií

Výber správneho držiaka skla je dôležitým prvkom procesu vytvárania bezpečných a estetických sklenených štruktúr. V našej predajni ponúkame širokú škálu možností, ktoré splnia vaše očakávania bez ohľadu na špecifiká projektu:

  • Bodový držiak na sklo - Ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú možnosť presného upevnenia sklenených prvkov. Vaša sklenená konštrukcia vďaka nim získa istotu a stabilitu.
  • Svorkový držiak skla - Nepostrádateľný prvok v prípade sklenených zábradlí. Zaručuje stabilitu celej konštrukcie aj v prípade poškodenia ktorejkoľvek časti skla.
  • Čierny držiak skla - Je spojením praktickosti a estetiky. Čierny držiak na sklo je nielen spoľahlivým riešením, ale aj elegantným dekoratívnym prvkom.
  • Rohový držiak na sklo - Perfektné riešenie pre ťažko dostupné miesta. Zaručuje stabilitu a bezpečnosť aj v tých najnevhodnejších zákrutách.

Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s celou ponukou našich držiakov na sklo. Vyberte si riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám a užite si bezpečnosť a eleganciu modernej sklenenej konštrukcie.