Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Prísavky

Existuje 6 produktov.

Zobraziť 1-6 of 6 položiek

Aktívne filtre

602.40bl - Prísavka VERIBOR...

Cena na vyžiadanie

000 € Cena bez DPH
(4/5) z 1

Prísavky na sklo

Sklo je jedným z najkrehkejších a najjemnejších materiálov. Napriek tomu je už dlhé roky často používaný v stavebníctve, ako dekoratívny aj dokončovací prvok. Moderné interiéry sú vyplnené priehľadným sklom - presklené priečky a vonkajšie steny, dvere, stolové dosky a mnohé ďalšie zaujímavé riešenia robia z práce s veľkými sklenenými plochami bežnú prax na celom svete. Profesionálne prísavky na sklá sú nepostrádateľným nástrojom, vďaka ktorému je práca mimoriadne efektívna a bezpečná. Pozrieme sa na tento problém bližšie.

Prísavka na okná a jej charakteristika

Len ťažko si vieme predstaviť manuálnu prepravu, alebo manipuláciu s veľkou doskou skla. Prísavka na sklo je nepostrádateľným nástrojom, ktorý vo veľkej miere využívajú stavebné firmy, sklárne, operátori stavebných strojov a všetci ľudia, ktorých práca je založená na veľkorozmerných sklenených materiáloch. Prísavka na sklo je vyrobená z gumenej prísavky pripevnenej k špeciálne profilovanej rukoväti.

Ako funguje prísavka na sklo?

Prísavka na sklo je manuálnym nástrojom. Pôsobí ako magnet, priťahuje sklo k svojmu povrchu. Napriek malým rozmerom dokáže dvíhať ťažké kusy skla. Všetko záleží od konkrétneho modelu aký vyberieme. Vďaka použitiu prísavky jednoducho a bezpečne prenesieme hladké sklo. Prísavka je ideálna na prepravu okien, ktoré majú ľahké zakrivenia a zároveň na tie s drsnejším povrchom.

Profesionálne prísavky na sklo – precíznosť

Pri stavebných, renovačných alebo dokončovacích prácach sú často najdôležitejšími faktormi presnosť a precíznosť. Kým pri objektoch s malými rozmermi sa úloha zdá jednoduchá, precízna úprava veľkorozmerných plôch je mimoriadne náročná záležitosť. Prísavka na sklo umožňuje dokonalé prispôsobenie sklenenej tabule mnohým rôznym povrchom. Vďaka tomuto riešeniu splní výsledný efekt aj tie najnáročnejšie očakávania.

Prísavka je mimoriadne ceneným a obľúbeným náradím, vďaka ktorému je práca so skleneným materiálom príjemná. Presvedčte sa aké je to jednoduché!

Pozrite sa na ďalšie kategórie:

Lepenie skla

Sklenené prístrešky

Cistenie skla