Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Drevené madlá

Existuje 4 produktov.

Zobraziť 1-4 of 4 položiek

Aktívne filtre

Zavedením drevených madiel  do našich interiérov dodávame teplo a jedinečný charakter. Drevo na rozdiel od ocele vyžaruje estetiku a útulnosť. Drevené madlá sú ideálnym riešením do miestností, ktoré vyžadujú prirodzenú izoláciu. Drevené madlá, najmä v kombinácii s leštenou alebo brúsenou nerezovou oceľou, umožňujú vytvárať zložité dekoratívne štruktúry.

Dubové drevo: trvanlivosť a pevnosť

Dub, ako náš štandardný materiál na výrobu madiel, vyniká ako ťažké, štiepateľné a odolné drevo. Jeho jedinečné mechanické vlastnosti z neho robia ideálnu voľbu pre konštrukciu, spájajúcu pevnosť s eleganciou. Dub s výraznou objemovou hmotnosťou poskytuje výnimočnú stabilitu a odolnosť, vďaka čomu je v stavebníctve cenený. Za zmienku stojí, že dubové drevo sa vyznačuje vysokou pevnosťou v tlaku a v ťahu, vďaka čomu je výborným materiálom na zábradlie . Vďaka svojej odolnosti si dubové madlá zachovávajú svoj estetický vzhľad po mnoho rokov a predstavujú nielen praktický, ale aj elegantný prvok architektúry interiéru a exteriéru.

Bukové drevo: mäkkosť a všestrannosť

Bukové drevo sa aj napriek mierne nižšej pevnosti v porovnaní s dubom vyznačuje menšou štruktúrou zrna, čo mu dodáva jednotný vzhľad s elegantným a jemným charakterom. Jeho prirodzená mäkkosť z neho robí vynikajúcu voľbu pre tých, ktorí hľadajú drevo s jemnejšou textúrou. Tento druh dreva ponúka nielen estetický, ale aj funkčný prvok, pretože vďaka svojej flexibilite je ideálny pre projekty vyžadujúce ohýbanie a tvarovanie. Bukové drevo je ideálne pre rôzne štýly interiéru, dodáva teplo a prirodzenú krásu. Jeho univerzálnosť umožňuje použitie v tradičných aj moderných aranžmánoch, čím vytvára harmonickú atmosféru v interiéri.

Drevené madlá