Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 5,00 € - 37,00 €

Čistenie skiel

Existuje 5 produktov.

Zobraziť 1-5 of 5 položiek

Aktívne filtre

Čo vybrať na čistenie okien?

Existuje toľko produktov na čistenie okien, takže je z čoho vyberať. Jedným z najlepších riešení je podľa nás výber prípravku od známej a renomovanej značky, ktorá si už medzi zákazníkmi získala dôveru. Jedným z takýchto výrobkov je nepochybne špecializovaný čistič skla. Prípravok účinne a rýchlo odstraňuje nečistoty a všetky škvrny zo skla. Dá sa použiť aj na iné sklenené povrchy (napr. na zrkadlá). Prípravok rýchlo schne a nezanecháva žiadne nevzhľadné šmuhy. Navyše neutralizuje nepríjemné pachy (pomocou technológie O.N.T.). Predmetný prípravok je dostupný nielen v sprejových fľašiach, ale aj vo veľkých ekonomických baleniach. Správne čistenie okien správnou handričkou a kvalitnými papierovými utierkami vám prinesie výsledky, ktoré očakávate. Pri výbere papiera na čistenie okien sa oplatí vybrať taký, ktorý má tie správne vlastnosti, nestrapká sa a nezanecháva na oknách stopy. Mal by mať tiež dobrú savosť. Skvelým riešením je aj inovatívna handrička na čistenie okien a zrkadiel s výbornými čistiacimi vlastnosťami. Pri výbere príslušenstva na čistenie okien sa oplatí zamerať na kvalitu. Komu by sa chcelo tráviť hodiny čistením okien a skiel. Odporúčame vám preto dosiahnuť uspokojivé výsledky v čo najkratšom čase zlepšením umývania okien pomocou správnych čistiacich techník a kvalitných riešení.

Ako správne a efektívne vyčistiť okná a sklá?

Papierové utierky sú skvelým spôsobom, ako udržať vaše okná a zrkadlá trblietavé. Bežné papiere na čistenie okien sú fajn, ale celulózové sú oveľa lepšie. Tento typ príslušenstva zaisťuje efektívne čistenie okien bez šmúh. Nefarbí a nezanecháva vlákna. To je pri čistení veľmi dôležité. Základom efektívneho čistenia je kvalitný čistič skla. Pri výbere správneho čistiaceho prostriedku je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Väčšina chemikálií je založená na špecifických zmesiach, ako je voda, kyselina mliečna alebo citrónová, ocot, amoniak a alkohol. Prítomnosť kyseliny a alkoholu účinne odmasťuje sklo. Veľmi účinné je aj čistenie okien čističom na okná auta. Toto riešenie je skvelé pri odstraňovaní nečistôt a mastných škvŕn. Účinne tiež eliminuje opätovné usadzovanie prachu a nečistôt.

Umývanie okien domácimi spôsobmi

Existuje mnoho osvedčených domácich prostriedkov na čistenie okien bez šmúh. Dokonale čisté okno bez škvŕn od dažďa a nečistôt vás núti pozerať sa cez neho na svet. Umývanie okien octom je osvedčený spôsob odstraňovania škvŕn z dlhodobého hľadiska. Toto riešenie neosloví každého, pretože vydáva špecifický, štipľavý zápach. Okná však dôkladne vyčistí a vyleští. Čistenie okien demineralizovanou vodou je veľmi účinné. Kvapalina je mäkká a bez minerálov. Dôkladne odstraňuje nečistoty bez zanechania stôp. Prostriedok na umývanie riadu je zaujímavou alternatívou k typickým prípravkom určeným špeciálne na okná. Okrem toho sa prostriedok na umývanie riadu nachádza v každej domácnosti.