Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Konštrukcie bezrámové

Existuje 952 produktov.

Zobraziť 1-15 of 952 položiek

Aktívne filtre

Veľa z nás už videlo bezrámové konštrukcie, aj keď ich je ťažké definovať niekoľkými slovami. Sú to konštrukcie, ktoré sa skladajú z tvrdeného sklad, alebo plexiskla. Také sklo môže slúžiť ako vitrína na vystavenie vecí, vďaka jednoduchým častiam vyrobeným z kovu, ktoré spájajú tvrdené sklo aby tvorilo veľkú skriňu. Niečo v takom štýle sa často používa v obchodoch a to hneď pri pultoch aby sa tam vystavili rôzne výrobky, dosť často je to kozmetika, alebo doplnky stravy, ktoré sa dajú takto uskladniť v izbovej teplote.

Estetika riešenia

Profily na sklo alebo závesy na sklo nie sú veľmi estetické prvky, sú síce vyrobené z pochrómovanej ocele a čo je nemenej dôležité z bočnej strany skla, majú gumu alebo podložku na ochranu proti vibráciám. Ak sa teda tieto drobnosti a sklo použijú na vytvorenie bezrámových konštrukcií, budú skôr na pozadí lacných keramických obkladov v obchode vyzerať celkom typicky a čo je nemenej dôležité, v takýchto konštrukciách sa často prezentuje domáca elektronika. Hovoríme o takom výstavnom notebooku, ktorý sa nachádza na trhu s elektronikou, kde sa takmer stále prehráva animovaný film, klasifikovaný ako mimoriadne populárny, aby upútal pozornosť potenciálnych zákazníkov.

Nákup profilov na sklo

V súčasnosti sa sklenené profily a sklenené pánty vyrábajú a predávajú po tisíckach, takže dnes takéto profily vyrábané v továrni môže zajtra predávať veľkoobchod. Na tom nie je nič prekvapujúce, pretože rýchly obrat takýchto produktov zabezpečuje zisk na atraktívnej úrovni. Je tiež dôležité, aby sa tieto prvky vyrábali iba strojovo alebo takmer strojovo a ľudia programovali výrobné roboty a kontrolovali, či sú profily skla v súlade s predpokladmi projektu.

Kde sú najčastejšie bezrámové konštrukcie?

Bezrámové konštrukcie a sklenené profily nájdeme veľmi často v cukrárňach, pretože sa vďaka nim dobre vystavujú krásne vyzerajúce torty a koláčiky. Pokiaľ ide o lepšie vyzerajúce výklady, nie sú dostupné pre každého cukrára. S bezrámovými konštrukciami je to oveľa jednoduchšie, pretože v ich prípade kúpite množstvo sklenených tabúľ a sklenených profilov a všetko je potom rýchlo zmontované už za pár hodín. Podobne to môže byť v obchode s elektronikou, vrátane predajní dekoratívnej keramiky alebo rybárskych potrieb, ako sú voblery alebo navijaky. S takýmto obchodom samozrejme súvisí aj to, že zákazníkovi musíte ukázať vizuálne prednosti tovaru.