Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 30,00 € - 66,00 €

Sklenené výťahy

Existuje 6 produktov.

Zobraziť 1-6 of 6 položiek

Aktívne filtre

Ako vybrať najlepší úchyt na sklo?

Úchyty na sklo sa používajú na pripevnenie sklenených tabúľ k oknu alebo dverám. Dva najbežnejšie typy sú: sklenený rohový úchyt a úchyt. V bohatom sortimente predajne sú dostupné v rôznych tvaroch a veľkostiach a vyrábajú sa aj z rôznych materiálov ako mosadz, hliník, zinok, nehrdzavejúca oceľ, oceľový drôt potiahnutý PVC a mnohé ďalšie. Okrem toho existuje veľa možností a spôsobov montáže týchto držiakov, sú to napríklad spôsob, na ktorý budú potrebné skrutky alebo iný, na ktorý bude potrebné špeciálne lepidlo. Spôsoby montáže závisia väčšinou od typu projektu, ktorý sa bude realizovať pri montáži okna alebo dverí. Úchyt na sklo je skvelým riešením na ochranu skla pred rozbitím.

Výhody nákupu úchytov na sklo

Typ upevnenia s úchytom na sklo uľahčuje, zrýchľuje a zlacňuje montáž. Poskytuje bezpečnú ochranu nielen skla, ale aj iných typov povrchov, ako sú napríklad výplne dverí, rámy obrazov alebo iné miesta, kde sú potrebné upevňovacie prvky skla. Úchyt na sklo je funkčný výrobok, ktorý vám umožní prenášať sklenené predmety s hladkým povrchom. Skvele sa bude hodiť na všetky druhy stavebných a stavebných prác, ako aj na rekonštrukciu bytu. Vďaka tomu bude presúvanie veľkých sklenených plôch oveľa jednoduchšie a určite zefektívni vašu prácu. Výrobok pracuje s výťahmi, čo znamená, že preprava prvkov nebude vyžadovať veľa úsilia. Je vyrobený z kovu a gumy, teda materiálov, ktoré sa vyznačujú vynikajúcou mechanickou pevnosťou. V sortimente našej predajne nájdete aj ďalšie poháre a držiaky na poháre, takže si môžete vybrať model, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Druhy úchytov na sklo

Upevňovacie prvky na sklo sa delia hlavne na tie, ktoré vyžadujú vŕtanie do skla a tie, ktoré sa inštalujú bez vŕtania do skla. Upevňovacie prvky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako sú multikovové zliatiny alebo nehrdzavejúca oceľ. Ak chceme estetický vzhľad spojený s vysokou odolnosťou, je lepšie vyberať chrómové zariadenia, ktoré sa hodia k mnohým typom interiérového dizajnu a sú odolné voči poškodeniu. Pri výbere nábytkového skla je dôležité dôkladne skontrolovať hrúbku skla, na ktoré sa má aplikovať. Čo sa týka vhodnej formy, záleží hlavne na štruktúre, v ktorej chceme konektor aplikovať. V našej predajni ponúkame spojovací materiál v rôznych tvaroch, veľkostiach a farbách.