Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 2,00 € - 3 228,00 €

Nanotechnologia

Existuje 26 produktov.

Zobraziť 1-15 of 26 položiek

Aktívne filtre

Invisible Shield PRO 15 950 ml

15080 € Cena bez DPH
(4,5/5) z 2
Invisible Shield Repel 950 ml

1604 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
Invisible Shield Čistiaca...

2642 € Cena bez DPH
(5/5) z 6
Invisible Shield 3 vrecká...

368 € Cena bez DPH
(4/5) z 1

Postarajte sa o svoj interiér

Údržba a čistenie sklenených povrchov bolo vždy výzvou pre upratujúcich. Veľa čistiacich prostriedkov po sebe zanecháva šmuhy, alebo po čistení neposkytuje žiadnu ochranu. Repel 375ml je patentovaný čistiaci prostriedok na čistenie a údržbu skla a iných povrchov, poskytuje im lesk bez šmúh a zároveň ich chráni nanotechnologickým hydrofóbnym povlakom pred vniknutím nečistôt, vodného kameňa a škvŕn. Zjednodušuje opätovné čistenie, vytvára ochrannú bariéru na povrchu. REPEL znižuje priľnavosť a hromadenie vodných škvŕn, nečistôt, mastných škvŕn, šmúh, odtlačkov prstov, mydla a iných minerálov. Je to skvelé riešenie pre ľudí a poskytne vám veľa výhod z jediného čistiaceho prostriedku!

Nevyspytateľné počasie

Často zápasíme s problémami pri údržbe a čístení skla, udržiavaní jeho dobrého vzhľadu, najmä ak nám záleží na týchto vlastnostiach pri sklenených povrchoch, ktoré sú v nepretržitom a nepretržitom kontakte s vonkajšími faktormi. Pri ochrane domácich okien, balkónových dverí či autoskiel sa oplatí zvoliť správnu impregnáciu skla. Odporúčame venovať pozornosť prípravku IS PRO15 950 ml. Poskytuje profesionálny a vysoko efektívny polysiloxánový povlak, ktorý utesní a chráni sklo pred poveternostnými vplyvmi, pred opotrebovaním, koróziou. Chráni sklenené povrchy v interiéri aj exteriéri budovy, vhodný je aj pre fotovoltaické panely proti vode, špine a iným usadeninám; trvalo znižuje priľnavosť nečistôt a škrabancov. Vhodný je aj na pieskované povrchy. Povrchy sú ako nové po mnoho rokov. Vďaka IS PRO 15 je sklo o 92,9 % odolnejšie voči poškriabaniu a chráni pred nečistotami, vodou a koróziou dvakrát silnejšie ako štandardný neviditeľný povlak.

Čím čistiť sklenené povrchy?

Sklo je jemným materiálom a jeho údržba si vyžaduje vhodne zvolený čistiaci prostriedok, alebo handričku ktorá nebude zanechávať šmuhy. Priemerný univerzálny čistiaci prostriedok na upratovanie nevyčistí sklo poriadne. Výrobok LIMESCALE & STAIN REMOVER 300 ml bude ideálny na odstránenie vodného kameňa, GLASS & SURFACE CLEANER 300 ml na čistenie a údržbu vašich okien a balkónové dvere. Doplnením správneho vybavenia na čistenie skla musíte ešte mať handričku z mikrovlákna, alebo špongiu na odstránenie hrubozrnných usadenín vodného kameňa. Všetky tie výrobky vám zjednodušia údržbu a čistenie skla.