Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Steny zo skla

Existuje 759 produktov.

Zobraziť 1-15 of 759 položiek

Aktívne filtre

Sklenené steny už dlhé roky sú medzi najobľúbenejšími aranžačnými riešeniami. Majú veľa výhod, ku ktorým môžeme zaradiť predovšetkým estetické hodnoty. Steny zo skla sa vyznačujú minimalistickou formou, vďaka ktorej dotvoria atmosféru každého interiéru. Napriek všeobecnému názoru sú kvalitné sklenené steny mimoriadne odolné. Okrem toho je sklo materiál, ktorý sa ľahko čistí. Je to dôležité najmä pre tých, ktorých pohlcuje veľa stretnutí a niekoľkohodinová práca, nemajú čas na pravidelnú a dôkladnú starostlivosť.

Ďalšou výhodou sklenených stien, ktorú oceňujú ich používatelia, je fakt, že prepúšťajú optimálne množstvo svetla. Poskytujú tiež tepelnú pohodu, a to ako v lete, keď vonkajšie teploty presahujú aj tridsať stupňov Celzius, tak aj v zime, pričom výborne izolujú proti mrazivému vzduchu. Takýto doplnok vo vašom byte pritiahne pohľady každého hosťa.

Montážne lišty na sklo – solídna a estetická montáž

Montážne lišty na sklo sú nepostrádateľným prvkom vybavenia každého, kto má v úmysle doplniť svoj domov sklenenými doplnkami. Umožňujú pevnú montáž pri zachovaní všetkých estetických hodnôt. Montážne lišty ponúkané v našom obchode sa vyznačujú praktickou aj vizuálnou stránkou. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov zaručujúcich odolnosť proti mechanickému poškodeniu a nepriaznivému vplyvu vonkajších faktorov. Vyznačujú sa aj precíznym a estetickým spracovaním, prevedeným s ohľadom na najmenšie detaily. Zabezpečili sme, aby zapadali do najnovších trendov v interiérovom dizajne, no zároveň zdôrazňovali jedinečný charakter interiéru.

Zárubne na sklo

Ďalším dôležitým doplnkom, ktorý určite nájde svoje uplatnenie v prípade ľudí, ktorí plánujú do svojho domova umiestniť sklenené prvky, sú sklenené zárubne. V širokom sortimente našej predajne nájdete produkty, ktoré zaistia vašu bezpečnosť a jednoduchú montáž. Na ich montáž nie sú potrebné žiadne špeciálne znalosti ani odborné zručnosti. Dôležitú úlohu zohrávajú zárubne na sklo, ktoré sú nenahraditeľné, ak chceme zamaskovať nevzhľadné prvky na našich sklenených stenách alebo iných doplnkoch vyrobených z tohto materiálu.