Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 5,00 €

Kolieska na rezanie skla

Existuje 4 produktov.

Zobraziť 1-4 of 4 položiek

Aktívne filtre

Rozeta na rezanie skla s kolieskom

Rozeta s kolieskom je mimoriadne užitočný nástroj. Ide o typ rukoväte, ktorá sa používa na uchytenie rezacieho kolieska. Rozety s kolieskom sú zvyčajne teleskopické, takže sa dá nastaviť ich dĺžka. Rezacie koliesko je umiestnené na konci rozety a umožňuje presné rezanie skla. Rozety na rezanie sa vyrábajú z rôznych materiálov, napríklad z plastu, hliníka alebo kovu, čo prispieva k ich odolnosti a jednoduchému používaniu. Ide o ideálny nástroj pre každého, kto potrebuje koliesko na rezanie skla, ale chce mať istotu, že ho môže používať pohodlne a presne.

Kolieska na rezanie skla - účel a použitie

Kotúčiky na rezanie skla sú čepeľou používanou v procese rezania a tvarovania skla. Najčastejšie sa vyrábajú z nehrdzavejúcej ocele, kalenej ocele alebo karbidu. Pozostávajú z telesa, v ktorom sú umiestnené rezacie kotúče, zvyčajne v sťahovacích, upínacích alebo krúžkových súpravách. Rezacie kotúče na sklo sa líšia konštrukciou v závislosti od ich účelu a použitia. Ich lakované alebo pochrómované telesá zabezpečujú trvanlivosť a odolnosť voči korózii.

Rezacie kolieska sa používajú v spojení s rezačkami na sklo. Rozeta rezacieho kolieska je nástroj, ktorý umožňuje presné vedenie noža pri rezaní skla. Rezné kolieska možno umiestniť na teleskopické rukoväte, ktoré pomáhajú viesť nôž po väčších plochách. Upínacie kolieska majú prídavné háčiky na pridržanie skla, ktoré uľahčujú presné rezy. Prstencové kolieska zabezpečujú rovnomerný rez a umožňujú rezanie v kruhoch.

Kolieska na rezanie skla umožňujú rezanie skla rôznej hrúbky a tvrdosti. Ich použitie umožňuje vykonávať rôzne druhy prác, napríklad rezanie otvorov v sklenených tabuliach, rezanie zrkadlového skla a tiež rezanie v nepravidelných tvaroch. Kotúče na rezanie skla umožňujú aj rezanie pozdĺž zakrivených línií a rezanie pozdĺž rovných línií.

Kotúče na rezanie skla sú k dispozícii v rôznych variantoch a ich cena závisí od typu a kvality rezacích kotúčov a od dizajnu rukoväte. Oplatí sa tiež zistiť, aké je k dispozícii ďalšie príslušenstvo, napríklad sťahovák alebo svorky, ktoré uľahčia a zefektívnia prácu s rezacími kolieskami na sklo.

Rozrezávacie koliesko na sklo je k dispozícii aj v rôznych veľkostiach.

Maskovacia rozeta pre kolieskový nôž

Maskovacia rozeta je profesionálne vybavenie pre nástroje na rezanie skla. K dispozícii sú rôzne verzie vrátane tej s kolieskom. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ako je kov, oceľ alebo meď, ako aj plast. Umožňujú vám rýchlo a presne pokračovať v práci, chránia nôž a zabraňujú jeho prípadnému poškodeniu. Robustné puzdro chráni celý mechanizmus maskovacej rozety s kolieskom noža.