Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 2,00 € - 40,00 €

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

PRE HRÚBKU

PRE HRÚBKU

Piemonte

Existuje 39 produktov.

Zobraziť 1-15 of 39 položiek

Aktívne filtre

Bodový úchyt na sklo – vsaďte na dizajn a funkčnosť

Do interiéru sa oplatí vybrať také zariadenie, ktoré spája dokonalý vzhľad s vynikajúcou funkčnosťou. A čo viac, každý profesionálny architekt alebo interiérový dizajnér dobre vie, že práve detaily rozhodujú o maximálnom komforte používania, ako aj o dokonalom, prepracovanom konečnom výsledku. Úchyt na sklo je jedným z najšikovnejších doplnkov, vďaka ktorému si môžeme užívať bezpečnosť a komfort používania mnohých štruktúr s použitím skla.

Úchyty na sklo a ich charakteristika

Bodové úchyty na sklo sú veľmi obľúbené a oceňované širokou skupinou zákazníkov. Ide o produkty, ktoré sú mimoriadne dôležitým prvkom upevnenia skla v balustrádach alebo schodiskách. Rotuly sú pre nich iným názvom. Ich používanie je zárukou bezpečného používania. Úchyty na sklo sú vyrobené zo starostlivo vyberanej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka ich univerzálnemu dizajnu sa perfektne hodia do širokej škály architektonických štýlov, akými sú: klasický, moderný, industriálny, art-deco, eklektický alebo iný. Dokonale ladia s mnohými sklenenými prvkami, tvoria tzv čerešničku nad celým stylingom. Charakteristickým znakom úchytov na sklo je odolnosť, dlhá životnosť, ako aj vysoká odolnosť voči rôznym druhom mechanického poškodenia.

Rôznorodosť výberu úchytov na sklo

Ponúkané produkty budú dokonale ladiť s mnohými sklenenými prvkami. To všetko vďaka širokej škále dostupných madiel, množstvu ich veľkostí a tvarov. To znamená, že každý nájde montážne prvky najvyššej kvality, ktoré dokonale vyhovujú jeho individuálnym potrebám a preferenciám. Spojka skla je viditeľná pod rôznymi uhlami svetla, takže sa stáva aj akýmsi dekoratívnym prvkom. Úchyt na sklo je navyše odolný voči korózii, vďaka čomu sa budeme môcť tešiť z jeho bezchybného vzhľadu ešte veľmi dlho. Rozsah priemerov kľučiek, jednoduché alebo dvojité modely, s neobvyklými konfiguráciami, robí kľučky vhodnými pre väčšinu neštandardných dizajnov balkónov, terás alebo iných konštrukcií s použitím sklenených materiálov. Vsaďte na moderné, kvalitné úchyty na sklo, vďaka ktorým sa budete môcť tešiť zo stabilnej, presnej, bezpečnej konštrukcie, ktorá bude dlho lahodiť oku.