Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2,00 €

Bumpony

Existuje 6 produktov.

Zobraziť 1-6 of 6 položiek

Aktívne filtre

Predstavujeme spoľahlivé bumpóny, ktoré sa hodia v mnohých situáciách. Naše produkty sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou a atraktívnymi cenami. Vynakladáme maximálne úsilie, aby bol každý zákazník spokojný s nákupom. Pevné samolepiace bumpony sa určite dajú použiť aj vo vašej firme. Pozývame vás zoznámiť sa so sortimentom našej predajne, kde si každý nájde to svoje. Táto kategória zahŕňa dorazy najvyššej kvality, ktoré dokonale spĺňajú očakávania používateľov.

Spoľahlivé produkty

Bumpony sú inak známe ako podložky, nárazníky a zarážky. Ukazuje sa, že bumpon bude slúžiť ako ochrana pred tlakmi a poškriabaním. Umožňuje efektívne potláčať vibrácie a odhlučniť, čo je v mnohých situáciách veľmi dôležité. Okrem toho je možné použiť 4 mm bumpony ako protišmykové podložky. Odporúčame vám, aby ste si prezreli atraktívnu cenovú ponuku, ktorá je k dispozícii v našom obchode. Naše samolepiace bumpony nepochybne splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Na prvé miesto kladieme dobro našich klientov a v prípade pochybností ponúkame pomoc. Ak neviete, aké produkty si vybrať, využite podporu skúsených zamestnancov našej predajne. Pre nás je najdôležitejšie, aby bol zákazník s kúpou samolepiacich bumponov spokojný.

Samolepiace bumpony

Kde sa zvyčajne používajú 3-4 mm bumpony? Nezabúdajte, že produkty majú mimoriadne široké uplatnenie. Môžu byť použité v:

  • nábytkársky priemysel,
  • reklama,
  • automobilový priemysel,
  • elektronický priemysel atď.

Samolepiace podložky tohto typu sa používajú ako nožičky, obmedzovače alebo nárazníky. Stojí za to vedieť, že môžu fungovať ako vankúše pre nohy rôznych zariadení, rozpery, nárazníky alebo nárazníky. Ich charakteristickým znakom je fakt, že dokonale pohlcujú hluk a vibrácie. Niet divu, že bumpon je produkt tak cenený a obľúbený na mnohých miestach.

Ani nemusíte opustiť svoj dom, aby ste si kúpili spoľahlivé bumpony. Obrovským uľahčením je nákup v internetovom obchode, vďaka ktorému ušetríte náklady a čas. Nemusíte sa báť, že budete strácať čas chodením po obchodoch a míňať veľa peňazí. Naše samolepiace bumpony dostupné v tejto kategórii si môžete objednať z pohodlia domova. Snažíme sa dbať na najvyššiu kvalitu produktov a rôznych ponúk. Neváhajte už teraz staviť na bumpon, ktorý splní vaše očakávania. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou. Ponúkame atraktívne ceny a precízne spracovanie.