Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 10,00 € - 39,00 €

Vyhrievacie folie na zrkadlá

Existuje 9 produktov.

Zobraziť 1-9 of 9 položiek

Aktívne filtre

Vyhrievacia folia - 400 x...

1900 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
Vyhrievacia folia - 200 x...

1067 € Cena bez DPH
(5/5) z 1
Vyhrievacia folia - 600 x...

3208 € Cena bez DPH
(5/5) z 2

Vyhrievacia fólia pod zrkadlom - kde bude najlepšie fungovať?

Vyhrievacia fólia je ideálna na inštaláciu v kúpeľni v blízkosti zrkadla, najmä v zime. Rovnako ako všetky vyhrievacie fólie zahrieva zrkadlo bez toho, aby produkovalo hluk alebo svetelné žiarenie. Môže sa pripevniť na stenu alebo sa môže použiť držiak, ktorý ponecháva minimálnu vzdialenosť od povrchu zrkadla. Vyhrievacia fólia tak pôsobí ako predĺženie životnosti zrkadla a jeho povlaku, zabraňuje odparovaniu a chemickým reakciám a blednutiu farieb. Vyhrievacia fólia tiež znižuje zahmlievanie zrkadla po kúpaní alebo umývaní tváre, čím prispieva k udržaniu čistoty v kúpeľni.

Montáž vyhrievacej fólie pod zrkadlo je veľmi jednoduchá. Najprv pripravte povrch, na ktorý sa má fólia inštalovať. Jemne ho očistite alebo použite odmasťovací prostriedok. Potom fóliu nastrihajte na požadovanú veľkosť a naneste ju na povrch, pričom začnite zhora. Potom ho treba stlačiť prstami, aby sa odstránil vzduch a zabránilo sa vzniku mikrotrhlín. Po nanesení fólie je potrebné ju starostlivo orezať a pripevniť na zrkadlo pomocou izolačnej pásky. Nakoniec je vhodné použiť nejaké tesnenie, ktoré ho izoluje od steny a zrkadla.

Zrkadlová vyhrievacia podložka - ako funguje?

Zrkadlová vyhrievacia podložka je špeciálny typ vyhrievacej podložky, ktorá sa používa na vyhrievanie povrchu zrkadla. S vyhrievacími rohožami pod zrkadlom možno teplo rozvádzať na povrch zrkadla, a tak udržiavať vysokú úroveň komfortu v kúpeľni alebo inej miestnosti. Rohože majú zabudované termostaty, ktoré regulujú teplotu povrchu a zabraňujú prehriatiu. Vyhrievacia podložka navyše zabezpečuje ochranu povrchu zrkadla pred zahmlievaním, takže si v zrkadle vždy zachováte jasný obraz.

Môže vykurovacia fólia vydržať mnoho rokov?

Odpoveď závisí od vášho rozpočtu a aplikácie. Väčšina vykurovacích fólií má absolútnu odolnosť voči podmienkam prostredia, ktorá im umožňuje slúžiť mnoho rokov. Tento typ vlákna je odolný voči korózii, takže by mal dobre fungovať v náročných priemyselných podmienkach. Priemyselné vykurovacie fólie sa však vymieňajú každých niekoľko rokov. Priemyselná vykurovacia fólia vydáva určité množstvo tepla, ale táto schopnosť sa znižuje, keď sa jednotky opotrebujú alebo sú narušené znečistením. Aby sa zabezpečilo účinné uvoľňovanie tepla, vykurovacia fólia sa musí vymeniť, keď sa stane neúčinnou. Aby ste maximalizovali životnosť a účinnosť systému, je dobré ho pravidelne kontrolovať a udržiavať.