Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk

Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 106,00 €

Kategórie

Kategórie

Balenie skla

Existuje 3 produktov.

Zobraziť 1-3 of 3 položiek

Aktívne filtre

Rohový chránič na zrkadlo

008 € Cena bez DPH
(5/5) z 2
Podložkový korok 18x16x3+2

8817 € Cena bez DPH
(5/5) z 1

Baliaci materiál chráni tovar pred poškodením, ale zároveň môže plniť estetickú funkciu. Či už chcete ochrániť pri transporte sklo alebo zrkadlo, u nás nájdete všetko čo na to budete potrebovať

Produkty na ochranu skla počas prepravy

V našej ponuke nájdete mimoriadne účinné a pozoruhodné produkty, ktoré umožňujú bezpečnú prepravu sklenených výrobkov. Vďaka ich použitiu je možné zabezpečiť dôkladnú ochranu skiel, napríklad pri preprave kuriérom alebo sťahovaní.

Ochranné rohy

V ponuke sú profesionálne ochranné rohy na sklo s hrúbkou 3 - 4 mm. V jednom balení je 200 kusov rohov, vďaka čomu ochránite celú várku produktov.

Rohy je možné použiť na zabezpečenie, okrem iného, skla, rôzne druhy zrkadiel, ale aj sklenené výplne, nábytkové dosky či klip rámy. Ide o univerzálny produkt.

Korkové podložky na sklo

Ďalším produktom dostupným v našej ponuke sú korkové podložky. Jeden exemplár má rozmery 18x16x3 mm. Podložku je možné umiestniť medzi jednotlivé sklenené prvky, ako sú tabule, zrkadlá alebo sklenené panely.

Korkové podložky sú ľahké a dokonale absorbujú akékoľvek pády a mechanické otrasy. Korok je dostupný v rolke s lepiacou páskou, vďaka čomu je jeho použitie oveľa jednoduchšie.

Stretch fólia

Využitím ponuky obchodu môžete nájsť aj najkvalitnejšiu stretch fóliu. Ide o obalový materiál, ktorý dokonale chráni sklenený tovar pred poškodením a zároveň zvyšuje estetické funkcie. Fólia umožňuje dokonalú ochranu všetkých sklenených prvkov, ako sú zrkadlá, sklá alebo tabule počas prepravy.

Fólia je naozaj kvalitná. Vyznačuje sa vysokou rozťažnosťou, priľnavosťou a odolnosťou. Veľmi pohodlne sa dá omotať okolo aj väčších predmetov.

Pomocou ochranných rohov, korkových podložiek a stretch fólie môžete bezpečne a pohodlne prepravovať rôzne sklenené výrobky bez ohľadu na ich veľkosť a tvar. Pre zaistenie čo najlepšej ochrany sa oplatí kúpiť všetky tri produkty. Toto je ideálna ponuka pre zamestnancov kuriérskych alebo poštových spoločností, ako aj pre súkromné ​​osoby, ktoré chcú bezpečne prepravovať niektoré sklenené predmety, napríklad počas sťahovania.

Oplatí sa zoznámiť sa s dostupnou ponukou a vybrať si najužitočnejšie položky. Sklo je veľmi krehký materiál, preto treba dávať veľký pozor na jeho bezpečnú prepravu. Dištančné podložky, ochranné rohy a fólia sú perfektnou súpravou. Jednotlivé výrobky stačia na balenie niekoľkých kusov sklenených výrobkov. Sú skutočne efektívne.