Potrebujete vyrobiť zrkadlo alebo sklo? neváhajte nás kontaktovať, pošlite nám rozmery a kontakt, vyrobíme Vám ho na mieru predajna@centrumskla.sk
Atrivant 80 exteriérový posuvný systém
search
  • Atrivant 80 exteriérový posuvný systém
  • Atrivant 80 exteriérový posuvný systém
  • Atrivant 80 exteriérový posuvný systém
  • Atrivant 80 exteriérový posuvný systém
ATRIVANT80

Atrivant 80 exteriérový posuvný systém

Cena na vyžiadanie

000 € Cena bez DPH
Cena s DPH: 0,00 €
Dodanie 6-8 prac.dni

Zatiaľ bez recenzie.

Široký sortiment

V našej ponuke nájdete
viac ako 4000 položiek

Odborné poradenstvo

Sme tu pre Vás denne
v prac.dni 7:00-16:00

Bezpečné a rýchle
platby

24pay

Viac ako 2000 spokojných
stálych klientov

bezstarostné nakupovanie

bezpečný
transport

14 dní
na vrátenie tovaru

ZÍSKAJ Ďalšiu zľavu

Pri spolupráci B2B

Cena na dopyt podľa dodaných rozmerov.

Inovatívny systém pre sklenené posuvné dvere zo skla s tlmeným dorazom pre každé krídlo. Spolu s patentovaným, precíznym a jemným doťahom v koncovej polohe. Unášanie krídiel pri manipulácii je zabezpečené tlmeným zberačom pre maximálne komfortné a priehľadné zasklenia balkónov, terás a zimných záhrad bezpečnostným kaleným sklom ESG.

Ochrana pred nepriaznivým počasím ako vietor a dážď umožňuje predĺžiť sezónu na terase alebo balkóne počas chladnejších ročných období (jar/jeseň). Možnosť použitia odvodňovacieho profilu zabezpečuje aj v prípade dažďa uchovať interiér v suchu. V interiéroch môže byť systém použitý na delenie resp. oddelenie priestoru ako napr. kuchyňa, obývačka, šatník, delenie jedálenských priestorov atď.

Systém bol navrhnutý na odolanie záťaže vetrom do triedy 4 podľa EN12211/12210. Túto skúšku zvládol bravúrne v akreditovanom profesionálnom inštitúte. Spodná vodiaca koľajnica bez odvodňovacieho profilu má výšku iba 20 mm, čím spĺňa podmienku o bezbariérovosti podľa DIN 18040-2. Môže byť však aj zapustená zarovno s podlahou!

Jednoduchý spôsob zaistenia koncových krídiel voči pohybu je možné na želanie nahradiť uzamykaním.


OCHRANA PROTI POVETRNOSTNÝM VPLYVOM

Keď sú krídla zatvorené, Atrivant 80 chráni vnútorný priestor proti vetru, dažďu aj lístiu.

Za slnečných, ale chladných dní pomáhajú zatvorené krídla slnku prehriať interiér a dlhšie v ňom udržať príjemné teplo.

Atrivant 80 vám umožní užívať si balkón alebo terasu až do neskorého večera a taktiež počas chladnejších období roka ako sú jar a jeseň.

Dômyselný drenážny profil zaisťuje dobrý odtok vody aj pri silných lejakoch a interiér tak zostáva do značnej miery suchý.


TELESKOPICKÉ POSÚVANIE

Teleskopické posúvanie krídiel umožňuje uzavrieť veľkú šírku otvoru a poskytuje autentický zážitok z vonkajšieho posedenia na vašej terase alebo balkóne za akéhokoľvek počasia.

Pri otvorení je možné paralelne posúvať až päť posuvných krídiel, ktoré je možné posunúť do ľubovoľnej polohy.

 
COMFORT STOP

Systém tlmenia pre vaše pohodlie:

inovatívny systém tlmenia v Atrivant 80 jemne a ticho spomaľuje posuvné krídla na vzdialenosť niekoľkých centimetrov, než sa pri otváraní a zatváraní dostanú do svojej koncovej polohy. Zabráni tak búchaniu dverí, čím sa eliminuje súvisiaci hluk a vibrácie.


SMART LOCK

 

Na prianie je možné Atrivant 80 uzamknúť zvnútra do stenového profilu a/alebo v podlahovej pojazdovej dráhe pre zvýšenú odolnosť proti vlámaniu, prípadne môže byť vybavený hákovým zámkom, ktorý je možné uzamykať z oboch strán.

Pokiaľ postačí zámok, ktorý je možné ovládať zvnútra, potom ponúkame pekné riešenie káblovým zámkom integrovaným do nástenného ukončovacieho profilu. Ten je možné pohodlne ovládať vo výške pása bez ohýbania. Dve polohy uzamykacieho gombíka umožňujú užívateľovi rozhodnúť, či má byť krídlo pri zatváraní zatiahnuté do už zatvoreného zámku (funkcia zaklapnutia) alebo či má krídlo zostať odistené.

Široký sortiment

V našej ponuke nájdete
viac ako 4000 položiek

Odborné poradenstvo

Sme tu pre Vás denne
v prac.dni 7:00-16:00

Bezpečné a rýchle
platby

24pay

Viac ako 2000 spokojných
stálych klientov

bezstarostné nakupovanie